BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» PITANJA - RELIGIJA
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 EmptyYesterday at 00:16 by PavleS

» Biblijski razgovori
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty14/4/2024, 23:34 by PavleS

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty8/4/2024, 17:15 by PavleS

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty27/3/2024, 13:02 by Niko bez Boga

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

April 2024

SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar


+7
Jovana
Noemi
kuzma
Matija Runje
Vlatko
beka26
PavleS
11 posters

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 7/6/2016, 23:51

    Evo i videa sa plejlistom svih pet nastavaka koji je dobar za dijeljenje na društvenim mrežama:

    https://youtu.be/bNHpHjGaQ5U?list=PLhGYYmAR0xuecJpLdFnIpo3EhDSUP0M-Q
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Vlatko 29/6/2016, 11:25

    Predraga braćo i sestre, kako vam rekosmo u zadnjem videu, zaključili smo naše propovijedanje koje je započelo jesenas. U međuvremenu smo primili poruku koju Duh Sveti želi komunicirati svima vama. Na Pedesetnicu, za vrijeme slavljenja Svete Mise s narodom koji je prihvatio Božji program naviješten od nas dvoje, živih članova Centralne Jezgre, prošavši jedan dugi hod usko sjedinjeni s nama, Duh Sveti je govorio i otvorio jedan kozmički prolazak za sve one koji žele biti uglavljeni u Kristu, kako bi prihvatili njegovo slavno ukazanje i bili uvedeni u novo stvaranje. Poslušajmo pažljivo poruku Duha Svetog.

    Poruka Duha Svetoga od 15. svibnja, 2016.

    Svetkovina Pedesetnice

    Poruka:
    https://premanovomstvaranju.org/2016/06/07/poruka-duha-svetoga-od-15-svibnja-2016-svetkovina-pedesetnice/#more-1108

    Profil autorice

    "Izdavačka kuća “Svjetlo Izlaska” objavila je 2008 godine moju knjigu pod naslovom “Preko velike barijere”. U toj knjizi prikupila sam izvanredna iskustva koja sam proživjela od moga djetinjstva, preko kojih mi je Gospodin, zajedno sa instrumentima od njega odabranim želio pojasniti između ostaloga i svoj Božanski plan uglavljenja u Krista svega što je stvoreno na nebu i na zemlji. Ovdje se ne radi o jednostavnom prikupljanju nebeskih poruka, nego o predstavljanju jasnog Božjeg plana kojemu je u centru Isus Krist prema kojemu teži cijelokupno stvorenje. Ovaj plan je predodređen da zahvati cjelokupno čovječanstvo, žive i pokojne, ne samo na zemlji nego i na drugim planetima, gdje mi je pokazano da žive i drugi ljudi, stvoreni na sliku i priliku Božju i koji su kao i mi pozvani da tvore samo jedan narod, narod Božji.

    Vjerujem da su mnogi od vas čitali knjigu o kojoj govorim, gdje sam se i ja osobno predstavila. Za one koji nisu čitali, kratko ču se predstaviti. Rođena sam u Genovi 19 siječnja 1959. godine u katoličkoj obitelji, u kojoj sam primila stabilan krščanski odgoj. U mladosti sam bila aktivni član različitih crkvenih pokreta, posvečujući se na poseban način kroz rad u dragovoljnim ustanovama i vjeroučiteljstvu.Diplomirala sam pravo na Sveučilištu, u Genovi i radila sam sedam godina kao činovnica u Državnim službama. Godine 1994. odlučila sam ostaviti posao i svijet, kako bi se potpuno posvetila Bogu i Njegovom djelu, stavljajući na raspolaganje Gospodinu, darove koje sam od Njega primila. Izvanredna iskustva koja proživljavam dolaze preko unutarnjeg govora (lokucio) i vizija, za vrijeme kojih primam pojašnjenja od samog Gospodina i od Njegovih instrumenata. Ne želim se više zadržavati na sebi, jer ja, nikako ne smijem biti u centru pažnje. Između ostalog u uvodu knjige više sam govorila o mojim iskustvima i motivima koji su me naveli da pišem i na nju vas upučujem. Knjiga „Preko velike barijere“ dobro je primljena kod čitatelja i za mnoge je dragocjena pomoć u hodu u vjeri, kao što mi pokazuju mnoga pisma i e-mail koja sam primila. Za to zahvaljujem Bogu i čitateljima."

    Ova autorica piše o stvarina koje upravo razmatram u seriji članaka. Neupućenom katoliku, jer ova tvrdi da je katolik će to možda izgledati uvjerljivo.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 4/7/2016, 22:25



    Još neke informacije od Bojana koje se ne nalaze u objavljenom serijalu:

    Ne mogu da verujem upravo sam otkrio da Valter Fajt veruje u trojstvo. Iznenadio sam se kad sam to otkrio juče jer sam u komunikaciji još mnogo ranije imao prilike da postavljam demonu pitanja o Valteru Fajtu i demon [Azurea] je uvek odgovarala da Valter Fajt ne predstavlja nikakvu pretnju i da oni nemaju razloga da ga diraju. Rekla je da sam ja gori od Valtera Fajta a ja sam je optužio da pokušava da mi hrani ego, jer kako neko ko tako javno otkriva stvari kao što radi Valter Fajt može da njima ne bude bitan. I nisam shvatio kako ja mogu da budem gori njoj od Valtera Fajta. Ja to nisam spomenuo na snimku jer sam zaboravio, a i mislio sam da to nije bitno jer je za demone normalno da hrane čoveku ego da bi on pomislio kako je bitan. Klasičan primer je Miroljub [Petrović]. Ne mislim da sam bitan ali sad mi je jasno šta je u pitanju. Sve dok Valter Fajt veruje u trojstvo i ne razotkriva demone već samo ljude koji rade za demone on njima ne predstavlja pretnju. Bar sam ja stekao takav zaključak.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Jovana 5/7/2016, 00:20

    PavleS (citat):

    Još neke informacije od Bojana koje se ne nalaze u objavljenom serijalu:

    Ne mogu da verujem upravo sam otkrio da Valter Fajt veruje u trojstvo. Iznenadio sam se kad sam to otkrio juče jer sam u komunikaciji još mnogo ranije imao prilike da postavljam demonu pitanja o Valteru Fajtu i demon [Azurea] je uvek odgovarala da Valter Fajt ne predstavlja nikakvu pretnju i da oni nemaju razloga da ga diraju. Rekla je da sam ja gori od Valtera Fajta a ja sam je optužio da pokušava da mi hrani ego, jer kako neko ko tako javno otkriva stvari kao što radi Valter Fajt može da njima ne bude bitan. I nisam shvatio kako ja mogu da budem gori njoj od Valtera Fajta. Ja to nisam spomenuo na snimku jer sam zaboravio, a i mislio sam da to nije bitno jer je za demone normalno da hrane čoveku ego da bi on pomislio kako je bitan. Klasičan primer je Miroljub [Petrović]. Ne mislim da sam bitan ali sad mi je jasno šta je u pitanju. Sve dok Valter Fajt veruje u trojstvo i ne razotkriva demone već samo ljude koji rade za demone on njima ne predstavlja pretnju. Bar sam ja stekao takav zaključak.
    Valter brani trojstvo 2 dio :-)
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 5/7/2016, 00:43

    Jovana (citat):
    PavleS (citat):

    Još neke informacije od Bojana koje se ne nalaze u objavljenom serijalu:

    Ne mogu da verujem upravo sam otkrio da Valter Fajt veruje u trojstvo. Iznenadio sam se kad sam to otkrio juče jer sam u komunikaciji još mnogo ranije imao prilike da postavljam demonu pitanja o Valteru Fajtu i demon [Azurea] je uvek odgovarala da Valter Fajt ne predstavlja nikakvu pretnju i da oni nemaju razloga da ga diraju. Rekla je da sam ja gori od Valtera Fajta a ja sam je optužio da pokušava da mi hrani ego, jer kako neko ko tako javno otkriva stvari kao što radi Valter Fajt može da njima ne bude bitan. I nisam shvatio kako ja mogu da budem gori njoj od Valtera Fajta. Ja to nisam spomenuo na snimku jer sam zaboravio, a i mislio sam da to nije bitno jer je za demone normalno da hrane čoveku ego da bi on pomislio kako je bitan. Klasičan primer je Miroljub [Petrović]. Ne mislim da sam bitan ali sad mi je jasno šta je u pitanju. Sve dok Valter Fajt veruje u trojstvo i ne razotkriva demone već samo ljude koji rade za demone on njima ne predstavlja pretnju. Bar sam ja stekao takav zaključak.
    Valter brani trojstvo 2 dio :-)
    I Sarajevo je branio nekim subverzivnim metodama. Smile
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Vlatko 10/7/2016, 20:32

    Kako okultisti prave pare...

    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Vlatko 14/7/2016, 06:08

    Hagioterapija, liječenje duše, slušam i ne vjerujem, što li ovaj priča.... Mislim, znam za njega već neko vrijeme, ali nisam znao da se totalno pozdravio s mozgom.


    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 15/8/2016, 23:30

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 20/9/2016, 23:27

    I Novak Đoković se malo više otvorio s pričom.

    Novak o meditaciji: Um čisto nebo, misli su oblaci
    Nije od zgoreg i komentare pročitati.
    avatar
    Mato T


    Broj komentara : 117
    Registration date : 2016-08-17

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Mato T 3/4/2017, 08:56

    https://www.youtube.com/watch?v=yF0_ysUivxE

    Navodno na ovaj način Isus želi pokazati svijetu svoje božanso milosrđe.
    avatar
    Sergej 92


    Broj komentara : 155
    Registration date : 2017-07-22

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Sergej 92 26/8/2017, 18:48

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 13/9/2018, 13:06

    Rječnik okultizma koji već neko vrijeme postoji na IIR sajtu sada je dorađen uz pomoć knjige dr Kurta Koha „Abeceda okultizma“. Autor navodi mnoštvo primjera i ima veliko iskustvo u toj oblasti, ali isto tako je uočljivo da robuje mnogim crkvenim zabludama i stoga preskače ili se površno bavi hrišćanskim oblicima okultizma. Glavni kanal za hrišćanski okultizam je vjerovanje u besmrtnost duše i zagrobni život, što je svojstveno gotovo svim svjetskim religijama.

    Ovaj Rječnik urađen je maksimalno objektivno iz perspektive biblijske religioznosti i predstavlja relevantan materijal koji opsežno ali na sažet način pokriva ovu temu. Sada ima ukupno 133 stranice (plus 8 zahvaljujući materijalu dr Koha).

    Pod stavkom „okultizam“ navedeni su i koraci koje osoba „kontaminirana“ okultnim treba preduzeti u cilju oslobađanja od demonskih uticaja. No treba znati i to da su i dalje mogući povremeni povratni efekti, što je najčešće slučaj i kad se upražnjavaju drugi grijesi, posebno ako je to trajalo duži vremenski period.

    https://www.religija.me/okultizam/Rjecnik_okultizma.pdf

    Sponsored content


    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 3 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 28/4/2024, 01:34