BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 EmptyYesterday at 13:02 by Niko bez Boga

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty21/3/2024, 14:14 by PavleS

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PITANJA - RELIGIJA
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty7/10/2023, 09:35 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

» DRZAVA IZRAEL DANAS
DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty25/6/2023, 12:10 by PavleS

March 2024

SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


+7
Jovana
Noemi
kuzma
Matija Runje
Vlatko
beka26
PavleS
11 posters

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Noemi 28/10/2015, 23:58

    ne znam gdje da postavim ovaj video, ali izgleda da i  na njega djeluju pali anđeli  ...



    http://www.marcovuyet.com/ALARMA%20FALSI%20PROFETI%2011.htm

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Leo%202
    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Leo%201
    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Leo%205

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Zagami14

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Zagami13
    kainos
    kainos


    Broj komentara : 67
    Registration date : 2012-12-21

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  kainos 29/10/2015, 08:03

    Znači Pavle u ovoj knjizi "Skriveni svijet nadprirodnih sila" će biti izjave koje još nisu izdane. Npr. u onom videu od tri sata ima puno više informacija od one knjižice Moj bijeg......jer kao što si rekao i u HR i SRB su ukupno izdane 4-5 knjiga.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 29/10/2015, 08:37

    Noemi1 (citat):ne znam gdje da postavim ovaj video, ali izgleda da i na njega djeluju pali anđeli ...
    Ne izgleda, nego je sve jasno kao dan...
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 29/10/2015, 09:04

    kainos (citat):Znači Pavle u ovoj knjizi "Skriveni svijet nadprirodnih sila" će biti izjave koje još nisu izdane. Npr. u onom videu od tri sata ima puno više informacija od one knjižice Moj bijeg......jer kao što si rekao i u HR i SRB su ukupno izdane 4-5 knjiga.
    Ne nego prva knjiga "A trip into supernatural" koje izdata 1982. u Americi od kuće Review & Herald je bila iz nekih razloga skraćena na pola, i naravno kao takva prevođena kod nas. Ta ista knjiga pod nazivom "Charmed by Darkness" izdata je marta 2015. od kuće Pacific Press, ali sa cijelim rukopisom Rože Mornoa.

    Upravo tu knjigu ovih dana prevodim i već sam završio 14. poglavlja, tako da ih je ostalo još 6, plus dodatak, što znači oko nedjelju dana posla. Naslov se neće mijenjati, dakle ostaje "Opčinjen tamom", i nećemo je uvrstiti u sabranu zbirku pod nazivom "Skriveni svijet natprirodnih sila" iz dva razloga:

    1) Zbog obima, jer u formatu A5 knjiga "Opčinjen tamom" imaće sigurno do 250 stranica.
    2) Zato što su neki događaji opisani u drugim knjigama Rože Mornoa (uvrštenim u zbirku).

    U prvoj knjizi "Moj put u svijet natprirodnih sila" nekih dionica uopšte nema, a zapazio sam i da su neke izjave cenzurisane od izdavača (tipično za crkvenjake, jer oni vode politiku nezamijeranja). Čitanjem te prve cenzurisane knjige stiče se pogrešan utisak da se sve završilo hepiendom: Rože se učlanio u crkvu, oženio se i nastavio živjeti kao u bajci. To je recimo meni bilo negdje u podsvijesti kad sam prvi put pročitao tu knjigu.
    Međutim, u ovom izdanju, poslednje poglavlje nosi naslov "Hodanje pod sjenkom smrti", što govori o nastavku borbe protiv sila tame i opasnosti kojom je Rože neprekidno bio izložen. Za epilog su ostavljena neka njegova iskustva iz službe posredničke molitve.
    kainos
    kainos


    Broj komentara : 67
    Registration date : 2012-12-21

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  kainos 29/10/2015, 10:09

    Hoće li se knjiga u papirnatom izdanju prodavati negdje? Znači većina će biti isto kao u Moj bijeg samo par novih poglavlja + cenzurisane obajve ili sve novo što nismo mogli naći u ona 4 sveska?
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 29/10/2015, 10:16

    kainos (citat):Hoće li se knjiga u papirnatom izdanju prodavati negdje?
    Mi bismo je vrlo rado štampali, međutim, postoji opasnost da nam HAC-erka legne na život sa "autorskim pravima". Iako smo poslali upit Pacific Pressu, američkom izdavaču, nikakav odgovor nijesmo dobili. Moguće da oni prodaju autorska prava, ili ne znam kako to već ide.

    U najgorem slučaju, koristiće se za internu upotrebu.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 7/1/2016, 17:58

    Upravo smo postavili jednu vrlo obimnu informativnu skriptu o predmetu VANZEMALJCI, NOVO DOBA I OKULTNI NOVI SVJETSKI POREDAK.
    Na sajtu IRI nalazi se u bloku Okultizam, podkategorija Vanzemaljci i NLO. Taj fajl ima oko 24mb, na 540 stranica A4, sa ilustracijama.
    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Noemi 10/1/2016, 01:43

    Bijeg bivše Hinduistice od okultne joge k Isusu Kristu

    Svjedočanstvo bivše hinduistice koja je istovremeno bila i trener i praktikant joge. Ona opisuje neke zapanjujuće detalje o svom osobnom iskustvu s jogom, kako je zapravo dobila ozbiljnu bolest pa čak i vidjela demonska bića.

    https://www.dailymotion.com/video/x4lmdih_bijeg-bivse-hinduistice-od-okultne-joge-k-isusu-kristu_school


    Noemi: komentar modifikovan dana: 25/7/2016, 00:54; prepravljeno ukupno 1 puta
    avatar
    beka26


    Broj komentara : 204
    Registration date : 2012-01-24

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  beka26 25/3/2016, 21:56


    Ovaj dokumentarni film jasno razotkriva ko stoji iza tzv, istočnjačkih borilačkih vještina i filozofije.






    Sa ovima je Mojsije vrlo dobro znao šta da radi. Smile




    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 25/3/2016, 23:24

    beka26 (citat):
    Ovaj dokumentarni film jasno razotkriva ko stoji iza tzv, istočnjačkih borilačkih vještina i filozofije.



    Odlično. Konačno je neko uradio ono što sam odavno želio da se javno prikaže, i to još priča iz prve ruke.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 26/3/2016, 21:21

    Evo i drugog dijela, nadam se da će i ovo prevesti neko.



    Postavljen je i članak na sajtu.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Jovana 28/3/2016, 16:53

    PavleS (citat):Evo i drugog dijela, nadam se da će i ovo prevesti neko.



    Postavljen je i članak na sajtu.
    Drugi dio ce se prevesti pitala sam ljude sa one stranice Pade Vavilon, tako da samo sacekamo Smile
    kainos
    kainos


    Broj komentara : 67
    Registration date : 2012-12-21

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  kainos 28/3/2016, 19:58

    Utjecaj medija na mozak

    kainos
    kainos


    Broj komentara : 67
    Registration date : 2012-12-21

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  kainos 23/4/2016, 07:36

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 28/4/2016, 10:31

    Neki detalji iz slučaja ubistva pjevačice o kojima danima izvještavaju mediji u Srbiji i regionu, koji potvrđuju da vjerovanje u besmrtnost duše otvara vrata napogubnijim zabludama i otvorenom djelovanju demona:

    SASLUŠANA SVEKRVA UBIJENE PEVAČICE JELENE Nisam veštica, sveci su mi dali moć da lečim

    Interesantni odlomci:
    Z.M. je, kako „Blic“ saznaje, ispričala da je isceliteljske moći dobila pre više od 20 godina, posle buđenja iz kome u kojoj je provela više od 40 dana. Dok je bila u komi, navodno je sanjala svece, koji su joj podarili moć da leči bolesne...

    Po izlasku iz bolnice, u domu na Ceraku, bioenergijom je počela da leči ljude. Istovremeno, porodica je počela da posti svaki post, a sredom i petkom da posti na vodi.

    - Pacijente je lečila tako što bi im stavila ruke na deo tela koji ih boli - objašnjava sagovornik „Blica“ upoznat sa metodom lečenja.

    Z. je, kako saznajemo, bioenergijom izlečila i dete jednog Borčanina, koji joj je u znak zahvalnosti poklonio kuću u kojoj sada žive Marjanovići.

    - U kući ima veliku sobu, punu ikona, u kojoj su pacijenti čekali na tretman kod Zorice.
    U sinoćnoj verziji teksta koji je očigledno modifikovan, pisalo je još kako ta familija sebe smatra velikim pravoslavcima.

    Ja sam "božja žena" i "izaslanica Svete Petke"
    – Z. je pozvana na saslušanje zbog optužbi da se bavi nadrilekarstvom, što je prema našem zakonu krivično delo. Ona se branila da nije nikakva vračara, već da je “božja žena”, da je “izaslanica Svete Petke” i da svoje usluge ne naplaćuje...

    - Sumnjali smo u to i kada je prvi put došla na saslušanje, jer je tada odbila poligraf, pravdajući se da će to da joj ugrozi nekakvu “natprirodnu energiju”.

    - Sa njom ne možete da pričate, niti ona sme da daje bilo kakve izjave za medije, zbog onoga što ona radi i čime se bavi. Takođe, Z. ne sme ni da priđe grobljima, i zbog toga nije bila na Jeleninoj sahrani, kao ni na ispraćajima mnogih nama dragih ljudi. Ne sme jer je na groblju veoma loša energija i ako bi se tamo pojavila, ugrozila bi svoju energiju... - rekao nam je V.M.

    - Kada bi bilo šta rekla za novine, to bi se tumačilo kao reklamiranje koje nije dozvoljeno kada pomažete ljudima verom. Uz to bismo bili na udaru raznoraznih belih i crnih magova, kao i sekti. Cela porodica bi tada bila ugrožena, jer mi radimo uz pomoć Boga i onako kako je Isus rekao, a svi ti koji praktikuju drugačije da bi zaradili novac, oni su na strani đavola - tvrdi stariji Marjanović.

    - Ne mogu da utičem na to šta ćete napisati, ali vam moram reći da se u životu sve vraća. Ako bilo kako naškodite mojoj Zorici, vama će se to vratiti. Tako da pazite, na ovom svetu ona je mnogo jaka - pokušao je da nas uplaši naš sagovornik.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 11/5/2016, 21:33

    kuzma (citat):

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 11/5/2016, 22:50

    PavleS (citat):
    kuzma (citat):

    Ovo iskustvo je vrlo problematično i sve ukazuje da je eksplicitni satanizam zamijenjen hrišćanskom idolatrujom i lažnim učenjima koja sada može promovisati kao osoba koja dolazi iz svijeta tame, što daje posebnu težinu njegovoj priči. Ali neka stoji ovdje da ljudi mogu vidjeti šta se sve događa u svijetu u kojem živimo...
    avatar
    Radule


    Broj komentara : 24
    Registration date : 2016-01-04

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Radule 12/5/2016, 14:32

    Juce na sajmu knjiga u Podgorici dolazi zena i trazi neke knjige o psihi i energiji covjeka, ne sjecam se tacno koji je okultisticki termin pominjala... ja je indirektno nesto pitah.. 'naceh' je da nesto kaze... poce ona da prica kako se bavi magijom i bioenergijom. Ne samo ona nego uvijek neki clan porodice vec nekoliko koljena.
    Prica da lijeci srce. Kaze da treba da se molimo suncu, mjesecu, zvijezdama... vjeruje u reinkarnaciju... i vrlo interesantno moli se takodje i svecima.
    Kaze da stavlja bijele stoljnjake i svijece i da se moli ('mantra') po sat vremena i da joj se javila sveta Petka i da je vidjela Isusa sa ranama. Slala je unuke kao duhovno na mjesta gdje nijesu bile fizicki.
    Ja joj kazem da pravo hriscanstvo drugacije na to gleda. Ona poce da kaze kako mi treba pravoslavlje da istrazujemo. Izvorno hriscansto joj je izgleda ideoloski potpuno suprotno. Zamolio sam boga u tom momentu da me pazi i poceh da je kuliram da bi posla...

    Na osnovu njene price vidi se da je sve jedno njoj molila se suncu i mjesecu i svecevima. Svecevi jesu posrednici i prikrivaci gdje molitva dolazi do paganskih bozanstava.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 13/5/2016, 00:35

    Radule (citat):Juce na sajmu knjiga u Podgorici dolazi zena i trazi neke knjige o psihi i energiji covjeka, ne sjecam se tacno koji je okultisticki termin pominjala... ja je indirektno nesto pitah.. 'naceh' je da nesto kaze... poce ona da prica kako se bavi magijom i bioenergijom. Ne samo ona nego uvijek neki clan porodice vec nekoliko koljena.
    Prica da lijeci srce. Kaze da treba da se molimo suncu, mjesecu, zvijezdama... vjeruje u reinkarnaciju... i vrlo interesantno moli se takodje i svecima.
    Kaze da stavlja bijele stoljnjake i svijece i da se moli ('mantra') po sat vremena i da joj se javila sveta Petka i da je vidjela Isusa sa ranama. Slala je unuke kao duhovno na mjesta gdje nijesu bile fizicki.
    Ja joj kazem da pravo hriscanstvo drugacije na to gleda. Ona poce da kaze kako mi treba pravoslavlje da istrazujemo. Izvorno hriscansto joj je izgleda ideoloski potpuno suprotno. Zamolio sam boga u tom momentu da me pazi i poceh da je kuliram da bi posla...

    Na osnovu njene price vidi se da je sve jedno njoj molila se suncu i mjesecu i svecevima. Svecevi jesu posrednici i prikrivaci gdje molitva dolazi do paganskih bozanstava.
    Pogrešna religija je isto što i okultizam, neminovno dolazi do njihovog preklapanja i miješanja, nema tu bitnih razlika, osim u metodama prizivanja demona.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 6/6/2016, 14:11

    Iskustvo ulaska u svijet natprirodnog sa naizgled „bezazlenim“ počecima: radoznalost u pogledu svoje budućnosti, gatanje u šolju, tarot karte…

    Šta je zapravo telepatija i s kim se ostvaruje komunikacija putem te mistične tehnike?

    Šta pali anđeli žele od ljudi? Zašto im je uopšte potreban kontakt sa ljudskim bićima? Zašto je za pale anđele prikladan biblijski naziv lažljivi duhovi – taktika zbunjivanja čovjeka putem plasiranja informacija i dezinformacija.

    Šta oni zaista misle o ljudima i kakve planove imaju s njima? Da li su osobe koje služe palim anđelima iz određenog interesa privilegovane i bezbjedne?

    Koji su globalni planovi za Novi svjetski poredak? Šta je konačni cilj palih anđela? Mogu li se oni eventualno pokajati i pomiriti sa Bogom?

    Odgovore na ova i mnoga druga pitanja možete dobiti slušajući osobeno iskustvo koje je Bojan imao na svom putu u natprirodno.



    Objava na sajtu IRI:
    Moji telepatski razgovori s Azureom
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Vlatko 6/6/2016, 16:25

    I Microsoft ih voli, jedna od najpopularnijih cloud platformi i stalno raste:

    https://azure.microsoft.com/en-us/?b=16.17
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 7/6/2016, 06:58

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 7/6/2016, 16:46

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 7/6/2016, 20:54

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  PavleS 7/6/2016, 23:21



    Peti i završni dio ovog iskustva sa svijetom duhovnih sila tame.

    Sponsored content


    DJELOVANJE PALIH ANDJELA - Page 2 Empty Re: DJELOVANJE PALIH ANDJELA

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 28/3/2024, 13:34