BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» PITANJA - RELIGIJA
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty27/4/2024, 00:16 by PavleS

» Biblijski razgovori
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty14/4/2024, 23:34 by PavleS

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty8/4/2024, 17:15 by PavleS

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty27/3/2024, 13:02 by Niko bez Boga

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

May 2024

SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar


+45
Ivan__
Sergej 92
giga
maurico
ljuba79
D.Kresac
RPreligiozan
Green
Nikola Šavija
_Ivan_
Željko
Zdravko Vučinić
Be snake and dove
pilgrim
Dejan79
Lazar.A.
SnezaDjak
PavleS
kainos
Noemi
Jovana
SekaRada
Breath
Nathanael
Jakov
N.K.
Subidubi
kuzma
Sionski
Matija Runje
Enoh
Srdjan Zr
mulder
Vik
SimaS
beka26
xillisoft
sd
prdrg
slap2
Vlatko
slap
No Nick
Objektivni posmatrac
markoni
49 posters

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 7/9/2015, 00:41

    https://www.youtube.com/watch?v=Zs8nWVRg3zY
    U ovom drugom videu igraju dvojica aktivnih propovednika HAC-a i naravno opet dva sina sekretara severne crkvene oblasti. Jedan deo filma je snimljen u holu crkve NS1.
    Shocked
    Totalno su moderni. Dok nijesam vidio imena na kraju ovog "performansa", mislio sam da si greškom postavio ovo. Nikad ne bih pomislio da ovo ima neke veze sa HAC-erima...
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 7/9/2015, 00:53

    https://vimeo.com/72757881
    U ovom filmu igraju Dejan Vučetić, propovednik HAC-a, i troje dece oblasnog sekretara severne crkvene oblasti HAC-a. Bacaju monitor sa krova crkve NS1 u dvorište crkve. Vredno je poslušati poruku koju pastor Vučetić daje na kraju videa. Zato sam i dao naslov "Šta je u ovome cool?" Napominjem, da je u tom dvorištu crkvena uprava severne oblasti, i da prema tom dvorištu gledaju prozori svih kancelarija oblasnih funkcionera, kao i prozori stana lokalnog pastora crkve, tada Željka Begića.
    Preporuka za sve: OBAVEZNO pogledati.
    "Fresh Flash TV" predstavlja novogodišnji program 2010.
    I ti ovoga zoveš "pastor"? Čega "pastor"? Blejanja? Oni što su mene sablažnjavali su zabavište za ove tvoje.
    avatar
    ljuba79


    Broj komentara : 127
    Registration date : 2015-07-23

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  ljuba79 7/9/2015, 10:42

    Da li ste culi za ovaj film koji je uz odobrenje nase crkve na najvisem nivou snimljen i ulozen u njega oko 6 miliona dolara?

    Film je izasao i na IMBd i ratiran je sa ocenom 7,3. Film se zove 'TELL THE WORLD' ili 'Reci Svetu'.

    Film se bavi tematikom nastanka naseg pokreta Adventista sedmoga dana i ulozi pionira i Elen Vajt u tom pokretu.

    http://www.imdb.com/title/tt2624344/?ref_=ttfc_fc_tt

    Ovaj se film vec uveliko reklamira po svetu i u nasem, adventistickom svetu. Ovaj film treba izaci sa svojom premijerom za nekih 10-ak dana.

    http://www.telltheworldfilm.org/

    Ovaj film je uzeo da radi ZED FILM WORKS. Ova filmska grupa je specijalizovana da pravi horor i triler filmove.

    http://www.zedfilmworks.com/

    Takodje on se vec uveliko reklamira na nasim zvanicnim veb sajtovima

    http://auc.adventist.org.au/ttw

    Glavna glumica ovog filma koja glumi Elen Vajt glumi u seriji  BITTEN (ujeden) a tematika tog filma su vukodlaci...u ovoj seriji BITTEN  vidi se kako ta glumica glumi neku formu opsednutost demonima.

    http://www.imdb.com/media/rm1932588544/nm1690432?ref_=nmmi_mi_all_sf_6

    Isto tako ovu glumicu mozemo dalje videti, u sledecem filmu kako glumi u jednom nemoralnom filmu koji se zove, 'Kako planirati orgiju u malom gradu'.

    http://www.imdb.com/title/tt3919218/?ref_=nm_flmg_act_2

    Ovde cete videti, na ovom linku sve glumce i pronacicete i nju...

    http://www.imdb.com/title/tt3919218/fullcredits?ref_=tt_ov_st_sm

    Kako li samo dozvoljamo sebi da tako kaljamo Bozje ime i Njegov pokret.

    Pogledajte i jednu sliku iz toga filma koji ce uskoro i izaci i oni koji bar malo znaju engleski jezik, videce i izvestaj svetskih ljudi o ovom filmu. Zapazite fotografiju iz jednog inserta iz ovog filma.

    http://www.standard-freeholder.com/2013/06/25/stage-is-set-for-films-at-the-village

    Ono sto sam posebno obratila paznju su ove slike, tri slike.

    Pogledajte logo jezuita, nakon toga pogledajte fotografiju svetski poznatog Dzordztaun univerziteta a treca slika je slika iz tog filma. Da li je ovo slucajno?

    Molimo se za crkvu i vernike, da sve provere sami za sebe sta Bozja rec ima da nam kaze. Ovo su zaista posebna vremena.




    Ovo sam dobio juce kao poruku, pa prosledjujem dalje...Neka bude na spasenje...
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 7/9/2015, 11:00

    Vrlo zanimljivo. HAC-erka će uzeti Holivudu hljeb kako je krenula. A jeze su poznati kao baš dobri režiseri.
    U međuvremenu na forumu imamo i novih članova sa holivudskim pseudonimima. Valjda se oglase pa da saznamo kako stoje stvari iz prve ruke.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 7/9/2015, 14:27

    Da li ste culi za ovaj film koji je uz odobrenje nase crkve na najvisem nivou snimljen i ulozen u njega oko 6 miliona dolara?
    Šta je za GK korporaciju 6 miliona? Mogu slobodno platiti najskuplje glumce, ali izgleda da su ovi bili posebno pogodni za uloge, posebno gospa u ulozi Elen Vajt, za koju se može slobodno upotrijebiti ona narodna da se "prevrće u grobu".
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 8/9/2015, 12:51

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 2015-013

    Htio sam prokomentarisati ovo u prvom naletu, ali ne stižem od obaveza.
    Kakvu poruku šalje imidž i ponašanje mladih HAC-era?

    Najprije, njihov izgled govori da se radi o dobro izdržanim i njegovanim fićfirićima, bez ikakvih iole ozbiljnijih obaveza i problema u životu, kao što je slučaj sa djecom političara ili "uglednih biznismena". Drugi činilac njihovog imidža je bahatost i neka vrsta prezira prema "običnim došljacima" u HAC. Nepokornost i bezbrižnost je ono što izbija iz svakog njihovog postupka. Takva djeca obično se mogu vidjeti u crkvi prilikom obreda Gospodnje večere, ali ne u bogoslužbenom dijelu, koji je za njih previše "dosadan", već ih tate i mame dušebrižnici nekako privole da dođu na kraju da "prime blagoslov".

    Ova omladina se bez ikakvog ustezanja upušta u sve oblike "svjetskog" životnog stila, i onda, kad se potroše, kad vide da nema nigdje hljeba bez motike kao u HAC-erki, dođu sa pričom kako su se "obratili", iskusili da u svijetu nema ništa i da je najbolje u crkvi, naravno spremni da preuzmu nasleđe na funkcijama svojih roditelja.

    Takvi su teška sablazan za svakog normalnog i poštenog momka ili djevojku koji se obrate čitajući Bibliju ili spise Elen Vajt, i onda ih navuku da se učlane u njihovu vavilonsku crkvu i daju reket mafiji, dok jedva sastavljaju kraj s krajem.
    avatar
    Breath


    Broj komentara : 28
    Registration date : 2015-08-30

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  Breath 8/9/2015, 16:41

    Što jedan iskreni Kristov učenik ima raditi onda tamo ? Svi najbolji su pošli ili izbačeni od tamo ili ih samo djelić nepokornosti dijeli da budu skroz izbačeni .
    EGW je izbačena bila pred kraj života ,a tada je crkva bila skroz čista od vanjskih utjecaja i nije bila ni 1 % kao danas .Da je u njeno doba bilo ovakvo stanje , pa nju bi izbacili odmah ,ne bi je ni primili u ovakvu organizaciju Very Happy .Rekli bi joj ,ovako fanatična curo ,slušaj sada ,ako ne staneš sa tim sotonskim fanatičnim vizijama ,zabranit ćemo ti pristup na 500 m .
    Sumnjam da bi EGW ikada palo na pamet da uopće dođe u neku takvu organizaciju ,kakve veze ima što se šabat drži ,pa mnogi i izvan kršćanstva drže Šabat ,pa nisu povezani sa Kristom .Eto ako je EGW bila izbačena i rekla da citiram ''nitko '' nije bio spreman od vodećih tada da dočeka Kristov dolazak ,onda kakvo je stanje danas .Ovo je bilo retoričko pitanje ,smatram vas sve dovoljno bistrima da shvatite ove osnovne stvari .
    Manje se čudim rođenim u ''crkvi'' ,nego ovi što su bili u najgorim tiranijama ,pa dođu tamo i ovi ih izmanipulišu na majstorski način ,a ovi tek došli iz ognjene peći Navukodonosora !
    avatar
    D.Kresac


    Broj komentara : 97
    Registration date : 2013-12-26

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  D.Kresac 9/9/2015, 10:40

    Evo i Harry Potter u adventističkoj verziji. I ovaj film je snimljen u prostorijama HAC NS1. Već sam pisao da u prostorijama te crkve nije moguće snimiti ni jedan misionski projekat. Nije mi dobro kad se setim kako su propovednici pre dvadesetak godina obilazili crkve i sa onim čuvenim "podajte braćo" pričali o izgradnji velikog evanđeoskog centra u NS. Evo HAC NS1 je izgrađen, i u njemu se snimaju ovi "evanđeoski projekti".
    https://vimeo.com/93023978 confused scratch DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 435304
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 9/9/2015, 11:06

    D.Kresac (citat):Evo i Harry Potter u adventističkoj verziji. I ovaj film je snimljen u prostorijama HAC NS1. Već sam pisao da u prostorijama te crkve nije moguće snimiti ni jedan misionski projekat. Nije mi dobro kad se setim kako su propovednici pre dvadesetak godina obilazili crkve i sa onim čuvenim "podajte braćo" pričali o izgradnji velikog evanđeoskog centra u NS. Evo HAC NS1 je izgrađen, i u njemu se snimaju ovi "evanđeoski projekti".
    https://vimeo.com/93023978 confused scratch DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 435304
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 2015-012

    Na ovakvim mjestima ne mogu se snimati nikakvi projekti u vezi sa Bogom, jer su onečišćena prisustvom i radnjama satanista. Dovesti nekog u ovakvo okruženje je isto što i baciti ga lavovima u areni.
    avatar
    Breath


    Broj komentara : 28
    Registration date : 2015-08-30

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  Breath 9/9/2015, 18:28

    Ovo nema ni u katoličkoj ni u protestantskoj crkvi ,oni imaju malu svjetlost u vidu teologije Biblije i DUha Proroštva ,ali baš zato imaju veću nadu ,jer neznam lijevo ni desno ,a mnogo ih je ,pa ih Stvoritelj još drži da imaju veliku šansu za obraćenje .Harry Potter u samoj adventističkoj organizaciji ,to je jednako direktnoj pobuni protiv svetog Boga i jednako nečemu što je u Bibliji Bog kažnjavao direktno i po kratkom postupku ,bez mogućnosti pomilovanja ,kada je propadala zemlja i gutala ljude ,kada su medvjedi jeli djecu ,kada je vatra gutala svećenike i guba se lijepila na tijelo .Ali ovo je i dokaz da tu nema ni Krista ni anđela ,jer da ima netko bi stradao ,nema šanse da to Krist može gledati ,ako je to njegova crkva .Kraj moje potrage ,'case closed' ,to je Babilon .
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  Vlatko 10/9/2015, 12:20

    A malo su se igrali s after effectsom cheers cheers
    avatar
    SekaRada


    Broj komentara : 3
    Registration date : 2015-09-09

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  SekaRada 10/9/2015, 12:28

    Ove gadosti prevazilaze svaku meru.Poznajem licno jednu devojku sa videa, sada je supruga pastora.U stvari sta to pricam?! Kakvi pastori,sada svak za sebe mora da stoji.Ova zgadjenost me nece popustiti nikad, ne samo zbog videa i mladezi, vec zbog 'uticajnih oceva" koji su mrtvi 'ladni na svo to ruganje Bogu.
    avatar
    D.Kresac


    Broj komentara : 97
    Registration date : 2013-12-26

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  D.Kresac 10/9/2015, 18:28

    Ovaj kolovođa koji se onesvestio od "izduvnih gasova" je svestan, da jedino u HAC-u ima hleba bez motike, i kao unuk poznatog propovednika, i sin propovedničkig bračnog para, i on nastavlja stopama predaka i radi u "delu"  (pitam se čijem). Dakle to je budući propovednik. Njegov otac je propovednik, bivši i od ove godine reizabrani sekretar severne crkvene oblasti. Njegova majka je pastor crkve NS2. Ovaj budući pastor je u crkvu NS1 uneo konjsku balegu, koju je preskakao dok je izvodio scenski prikaz u okviru svoje "propovedi". Niko ne sme da pisne od vernika na to.
    Na FB forumu u zatvorenoj grupi je rekao da mu nije žao što je to uradio, i da bi ako treba ponovo uradio isto, jer su neki vernici bili ganuti njegovom porukom. U NS1 je ovaj mladi iskusni budući propovednik držao jednu propoved u okviru koje je pustio sledeći crtać.
    https://www.youtube.com/watch?v=MYq_35xJtFY
    Ja sam tom prilikom menjao farbu, ali se nisam oglašavao, jer bi vernici opet rekli da ja stalno kritikujem crkvu. Bio sam zatečen, kada su vernici u jedan glas posle crtaća rekli "Aaaammiiiiiiin!"
    Mene u čitavoj ovoj zbrci zanima jedna istina. Da li je ovaj mladi budući propovednik ove stvari naučio od svog dede pastora, od svog tate pastora, od svoje majke pastora, ili od eminentnih predavača na elitnom teološkom fakultetu u Beogradu?
    Od koga god da je učio ovaj svoj zanat, živo me zanima kakvi su to roditelji ili profesori koji uče budućeg propovednika HAC-a da unosi konjsku balegu u crkvu?
    Naravno, dugogodišnji bliski poltroni njegovih roditelja su bili ganuti njegovom porukom.
    Interesantno je da uprava crkve ništa ne preduzima, samo isključuje one koji smeju da zinu, i kažu istinu.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 10/9/2015, 19:14



    Pazite, priča govori o "dobrom demonu" koji moli za preinačenje svoje kazne vječnosti u paklu. On je van kapija Neba ali još uvijek može da se "pogađa" sa DEBELIM anđelom da dokaže svoju vrijednost.
    Poruka filma: korumpirana birokratija kod Boga.

    Interesantno je kako samo PRONAĐU baš ovakve stvari da reklamiraju.
    avatar
    D.Kresac


    Broj komentara : 97
    Registration date : 2013-12-26

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  D.Kresac 10/9/2015, 19:44

    Realnost je: Korumpirana crkvena hijerarhija.
    Istorija izrailja se ponavlja.
    Dugogodišnji poltroni hijerarhije su uspeli da svoju decu stave na platni spisak HAC-a. Uglavnom su ti dugugodišnji poltroni najugledniji članovi crkvenih odbora, koji kroje kapu svima.
    Ne prezaju ni od čega. U pitanju je lova, i karijera njihove dece praćena pozamašnim platama i sa malo rada. Zato imaju vremena da smišljaju ovakve gluposti. Došlo je vreme da su službeni propovednici HAC-a, najveće prokletstvo, koje je moglo da zadesi HAC.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 11/9/2015, 13:58

    D.Kresac (citat):Njegova majka je pastor crkve NS2.
    Kako to žena pastor crkve?? Je li to uobičajeno, mislim autorizovano u crkvi?
    Shvatam da su se uhlebili svi da je više prihoda, ali ovo za žene pastore mi je novo. Pastorka valjda po rodno senzitivnom jeziku...
    avatar
    D.Kresac


    Broj komentara : 97
    Registration date : 2013-12-26

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  D.Kresac 11/9/2015, 18:48

    PavleS (citat):Kako to žena pastor crkve??

    Ta činjenica ni meni ne može da stane pod kačket. Što se dotične osobe tiče, jedne subote pre nekoliko godina je njen suprug koji je propovednik HAC-a (trenutno reizabrani sekretar severne crkvene oblasti) izjavio sa propovedaonice u crkvi NS2, kako je njegova supruga završila svoje vanredno školovanje, i da će od "danas" ona biti propovednik, tj. pastor crkve NS2 i još jedne seoske crkve blizu NS. Kako? Odakle? nije mi jasno. Oni u HAC-u govore za nas koji postavljamo takva pitanja, da smo jeretici, i da smo odstupili od vere. Možda to prekoračenje Biblijskih pravila i gaženje Božje Reči ima veze sa njihovim prezimenom. Oni se prezivaju Erdeg, na mađarskom Ördög. Da sada pitamo Google Translate šta to znači.
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 W8b4aq
    Izabrao sam hrvatski jezik zbog latinice, da svima bude čitko.
    Interesantno je da kada ispliva ovako nešto u javnost, na njihovom zajedničkom FB profilu osvane status tipa: "Mnogi su zavidni na tebe kada nešto "prljavo" dobro radiš".

    Nisu jedini slučaj na brdovitom Balkanu. Početkom ove godine je u HAC NS1 imala propoved supruga Pavla Runića, propovednika. Ona je sama rekla da je ona propovednik tj. pastor u dve crkve u Bosni. Ne sećam se koje dve crkve.
    Inače u HAC-u je ustaljena praksa i da žene vrše obred krštenja, a bilo je i slučajeva da žena deli Svetu Večeru.
    Ove dve slike su sa krštenja na NewBold koledžu:
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Iqh15i
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 2ps5daq

    Evo i par slika sa krštenja na omladinskom kongresu u Novom Sadu:
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 I4flw4
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 2qsnsj5
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Suuat3
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Smblgm

    A evo i slike sa podele svete večere u Rogaškoj Slatini.
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 2wo9dzl
    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 435304 scratch No
    Ne znam da li je sve ovo smešno ili žalosno???
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 11/9/2015, 19:36

    Pa da. Na proteklom zasijedanju GK vodila se borba da se to potpuno ozvaniči u HAC, jer očigledno je da anglo-američka struja zagovara uvođenje službe za žene, ali još uvijek nijesu u stanju da preglasaju oponente iz zemalja uglavnom "trećeg svijeta" koji još nijesu dostigli toliki stepen "demokratije" tj. pokvarenosti. Ali i pored negativnog rezultata na glasanju, oni su naglasili da će nastaviti sa započetom praksom. Tako sam ja shvatio.

    Znači pastorka položila vanredno. To nešto kao Toma Diploma izgleda. Smile
    avatar
    SekaRada


    Broj komentara : 3
    Registration date : 2015-09-09

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  SekaRada 12/9/2015, 14:04

    Ajoj..krstenja.Izgleda da sam staromodna pa mi se haljina ne svidja. A izgleda da sam i perverzna(ili fobicna?) pa svugde vidim homo..i lezb...U svakom slucaju, upoznata sam i sa ovim sad, pa mi je preseo rucak. Hvala D.Kresac sto delis ovakve stvari, jer neko drugacije ne moze da se trgne iz ucmalosti i slepog poverenja u ljudski faktor(mislim:fakultet na kom se uci kako preneti ispravnu nauku o Bogu vernicima koji to gutaju sa poverenjem bez proveravanja).
    avatar
    D.Kresac


    Broj komentara : 97
    Registration date : 2013-12-26

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  D.Kresac 14/9/2015, 20:34

    Pavle.S (citat):Znači pastorka položila vanredno. To nešto kao Toma Diploma izgleda.

    Simbioza Elene Čaušesku i Nušićeve Gospođe Ministarke i barona Minhauzena. Džaba se opanak popapuči, ako i dalje miriše na stajnjak.

    SekaRada (citat):U svakom slucaju, upoznata sam i sa ovim sad, pa mi je preseo rucak.

    Žao mi je zbog ručka. Kada vidim aktere ovih priča, setim se poznate Čerčilove izjave, šta treba uraditi kada se čovek oseća depresivnim, i kada vidi sa kime je sve okružen ??? depresija će proći.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 15/9/2015, 10:47

    Sad vidim da postoji zvanični sajt pod okriljem Generalne konferencije za žene pastore:

    http://www.adventistwomensministries.org/

    Reklamiraju čak i neku žensku Bibliju.

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 WomenBible_sm

    Evo i logotipa ove organizacije koji takođe govori puno.

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 WM%20New%20logo%204inch
    avatar
    SekaRada


    Broj komentara : 3
    Registration date : 2015-09-09

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  SekaRada 15/9/2015, 13:34

    Ja to ne priznajem. Postoji samo jedna rec od Boga, ostalo su ljudske fantazije, ljudi i zena koji ne znaju sta ce sami sa sobom. Homoseksualci imaju svoju, sada i neizivljene u svojim ambicijama zene imaju svoju...Otpad.Ako se ne trgnu na vreme-to im je kategorija.
    avatar
    D.Kresac


    Broj komentara : 97
    Registration date : 2013-12-26

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  D.Kresac 15/9/2015, 18:09

    Ni iz ovog logotipa nije izostao trougao, to jest više njih. U okviru onog crvenog koji sam ja dodao, vidi se majka i dete. Semiramida i Tamuz. Nemam komentara.

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 2eeh7hd
    avatar
    Breath


    Broj komentara : 28
    Registration date : 2015-08-30

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  Breath 15/9/2015, 18:23

    D.Kresac (citat):Ni iz ovog logotipa nije izostao trougao, to jest više njih. U okviru onog crvenog koji sam ja dodao, vidi se majka i dete. Semiramida i Tamuz. Nemam komentara.

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 2eeh7hd

    Trojstvo se u adventizmu (ovom modernom poganskom) objašnjavao kao trougao ,ne samo u adventizmu nego i izvan ,to je jedno od onih ''logičkih '' objašnjenja .Kada vam neki pastor izlaže to ,pa ono gledate titulu ,odijelo ,prezentaciju i nakraju prihvatite to bez razmišljanja .Trojstvo ipak Jehovi drže ,a oni su sinonim sektaštva ,pa kako da to može biti istina .Sotona je to vrlo lijepo i lukavo dizajnirao ,da jedan kršćanin mora preći 100 prepreka da dođe do istine ,a svaka je visoka 100 metara ,a treba se popeti rukama do gore .
    Nije istina za svakoga ,nego samo za one koji su spremni napraviti sve da bi došli do nje.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  PavleS 15/9/2015, 19:03

    Ovaj logo je inače krcat okultnom simbolikom i bez trougla. To je jedan od jasnih pokazatelja ko vodi crkvu. Od adventističkih "propovjednika" nikad se ne može čuti ozbiljna priča o okultnoj simbolici, i tek kad je Valter Fajt ozbiljnije ušao u tu problematiku, našao se na udaru čak i od vođstva crkve kojoj pripada. Lično sam imao prilike da čujem podmukle insinuacije istaknutih crkvenih vođa tipa "kako Fajt sve to zna ako i sam nije mason", itd. Slično su učeni da govore o Rože Mornou, kao čovjeku koji je "svašta pisao". U početku sam bio šokiran takvim izjavama, ali sad nema nikakvog iznenađenja. Sve je jasno.

    To za trojstvo i trougao je tačno, ali su se dosjetili vragovi pa ne kažu "trougao" ili "piramida", već "prizma".

    Na donjim ilustracijama su simboli trojstva, iz kojih čak i površnom poznavaocu religije i simbolike može biti jasno o čemu se tu radi.

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 19016a40

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 19917b00

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Triq_12

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Vegvisir-icelandic-navigation-compass_155806424
    Odinov simbol trojstva.

    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Trinity
    Figura hinduističkog trojstva.

    Sponsored content


    DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE - Page 22 Empty Re: DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 2/5/2024, 10:11