BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» PITANJA - RELIGIJA
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty24/4/2024, 22:29 by PavleS

» Biblijski razgovori
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty14/4/2024, 23:34 by PavleS

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty8/4/2024, 17:15 by PavleS

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty27/3/2024, 13:02 by Niko bez Boga

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

April 2024

SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar


+19
JasnaRR
Jelena
Mato T
ro004
AlenK
Nenad
Jovana
Radule
Ivan__
kainos
PavleS
szabatka
Tako-je
Zdravko Vučinić
Storm
Eliezer
Splanzlajs
Vlatko
beka26
23 posters

    ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...

    avatar
    Milica


    Broj komentara : 1
    Registration date : 2017-09-15

    ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty Re: ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...

    Komentar  Milica 17/9/2017, 18:59

    Jedno od prvih stvari koje sam saznala da nisu istina je nedelja. Posle sam pocela da saznajem i druge stvari. Sada mislim da je subota dan odmora, unazad vec nekoliko godina. Jedino za zig zveri mi ne deluje da je nedelja vise mi deluje da je zig ustvari neki cip. To je moje misljenje.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3722
    Registration date : 2008-11-01

    ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty Re: ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...

    Komentar  PavleS 17/9/2017, 19:19

    Milica (citat):Jedno od prvih stvari koje sam saznala da nisu istina je nedelja. Posle sam pocela da saznajem i druge stvari. Sada mislim da je subota dan odmora, unazad vec nekoliko godina. Jedino za zig zveri mi ne deluje da je nedelja vise mi deluje da je zig ustvari neki cip. To je moje misljenje.
    Članak za tebe, Milice:

    Žig zvijeri i savremena tehnologija – čipomanija
    avatar
    Sergej 92


    Broj komentara : 155
    Registration date : 2017-07-22

    ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty Re: ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...

    Komentar  Sergej 92 17/9/2017, 19:23

    Milica (citat):Jedno od prvih stvari koje sam saznala da nisu istina je nedelja. Posle sam pocela da saznajem i druge stvari. Sada mislim da je subota dan odmora, unazad vec nekoliko godina. Jedino za zig zveri mi ne deluje da je nedelja vise mi deluje da je zig ustvari neki cip. To je moje misljenje.

    a čip će im se staviti na čelo ? čelo simbolizira um u pismu  , a ne čipove

    žig zvijeri nije samo ni nedjelja Milice vidiš ovako u predjelu čela imaš prednji režanj mozga koji je kod čovjeka najveći , životinje imaju jako malen taj dio mozga . mačke npr. imaju jako malo prednjeg režnja , zato ne suosjećaju sa žrtvom dok ubijaju , pravi su lovci i ubojice , žive u samoći . čovjek lošim načinom života može uništiti prednji režanj uma . sve do 30te godine taj dio se ne razvije skroz , zato u Pismu imaš točno sa 30 godina da je Isus počeo misiju , pazi Isus Krist . zato u Pismu imaš da stariji savjetuju mlađe i sl. to neznači da netko mlađi od 30 nemože biti daleko napredniji , jer živimo u svijetu gdje su ljudi puni ljubavi i empatije isto ko lavovi , a neki i manje . . dakle rijetko tko danas ima očuvan i razvijen mozak kao što bi trebao imati .

    žig zvijeri ti je kada ljudi u doba uvođenja nedjeljnog zakona budu u stanju u kojem im prednji režanj mozga neće moći prepoznati istinu i oni će odabrati Đavlov blagdan , a ne Božji . žig zvijeri je nemoguće samo gledati kao nedjelju , a čip ne dolazi u obzir uopće . žig zvijeri jest prihvaćanje Sun day-a , ali opet ako mi sve drugo isključimo i ne pripremimo sve što je bitno , nego samo mislimo da ćemo sa odbacivanjem nedjelje uspjeti , nećemo . Bog sam će u to doba odabrati one koji su spremni za tu završnu bitku , neće svatko tko tada poželi biti spašen biti spašen , nego oni koji su živjeli cijelo vrijeme kako treba . ne zato jer će Bog biti pristran , nego zato što će samo rijetki imati dovoljno spremnosti da u to najteže vrijeme ima tako bistar um i takvu snagu volje da zaista uspiju odabrati ići u smrt , radije nego kršiti Sedmi Dan iz Pisma .

    Sponsored content


    ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...  - Page 11 Empty Re: ŠABAT, PROROČANSTVA, BIBLIJSKI KALENDAR...

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 26/4/2024, 10:05