BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» PITANJA - RELIGIJA
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 EmptyToday at 00:16 by PavleS

» Biblijski razgovori
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty14/4/2024, 23:34 by PavleS

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty8/4/2024, 17:15 by PavleS

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty27/3/2024, 13:02 by Niko bez Boga

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

April 2024

SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar


+21
Batret
JasnaRR
Grubo
Nebojša
Zdravko Vučinić
Noemi
Nikola Šavija
Jovana
kainos
ljuba79
Breath
Nathanael
Stefan
mulder
Tako-je
Enoh
Vik
beka26
marijan
Vlatko
PavleS
25 posters

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Jovana 10/9/2015, 13:43

    Hahaha... E pa show Very Happy  Kakva mu je ovo odora Smile Taj Zakon o slobodi vjeroispovijesti ce mi doci glave. Mogu podijeliti s vama moje porodicno iskustvo. Moj otac mi je bukvalno zaprijetio izbacanjem iz kuce ako ne potpisem taj dokument, ja sam mu rekla da sam ga vec potpisala (a nisam naravno) samo da bih ga smirila. To je nevjerovatno kako crkva ispira mozak, sad su svi skocili da brane kulturno i "duhovno'' nasledje ''crkve'' koja je stvorila osamsto-godisnju Crnu Goru. Tradicija, cojstvo i junastvo. Gomila gluposti... Trebalo bi Miroljuba zvati mislim da ne bi odbio da potpise s obzirom da je iz ovih krajeva i da se prilagodjava veoma dobro  Very Happy
    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Noemi 2/10/2015, 00:42

    Porijeklo Rimokatoličke crkve

    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Rimokatolička crkva i poganizam u slici

    Komentar  Noemi 24/10/2015, 02:03



    Pogledajmo slijedeću činjenicu o obožavanju Baala. Stari zavjet je pun priča o tome. Znate li da je obožavanje Baala u stvari obožavanje sunca? On je raspustio svećenike tuđih bogova koje su Judini carevi postavili da prinose kad na obrednim uzvišicama u Judinim gradovima i u okolini Jeruzalema, a isto tako i one koji su prinosili kad Baalu, suncu mjesecu sazviježđima i svoj nebeskoj vojsci. (2. Carevima 23:5). Sotona je usavršio cijeli lažni religijski sustav zasnovan na obožavanju sunca ili Baala. Sotona sam je bio obožavan pod nazivom Baal. Biblija kazuje da je obožavanje Baala obožavanje vraga. Neka više ne prinose svoje žrtve demonima u obliku jarca koje obožavaju. To će vam biti trajna odredba iz naraštaja u naraštaj. Levitski zakonik 17:7
    I one su pozivale narod na žrtve svojim bogovima, i narod je jeo i klanjao se njihovim bogovima. Tako se Izrael priklonio Baalu fegorskom. I Gospod se žestoko ražesti na Izrael. Brojevi 25:2-4
    avatar
    ljuba79


    Broj komentara : 127
    Registration date : 2015-07-23

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Noc vestica

    Komentar  ljuba79 1/11/2015, 14:13

    Noc vestica

    Nasa deca se polako vec u prvom razredu edukuju u udzbenicima engleskog, kako je zabavno slaviti taj simpaticni praznik strave…uzas…E, takvi dodju vremenom i do ovakvih klubova, gde se ubijaju od droga, i postaju talog u sistemu novog svetskog poretka…

    http://www.vaseljenska.com/vesti/tragicna-noc-vestica-u-bukurestu-ili-ritualno-ubistvo-eksplozija-u-klubu-27-mrtvih-180-povredjenih/#comment-405796

    Bio je jedan dobar video - ispovest coveka koji je u detinjstvu prisustvovao obredima zrtvovanja, samo ne mogu da nadjem...
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 1/11/2015, 16:49

    ljuba79 (citat):Noc vestica

    Nasa deca se polako vec u prvom razredu edukuju u udzbenicima engleskog, kako je zabavno slaviti taj simpaticni praznik strave…uzas…E, takvi dodju vremenom i do ovakvih klubova, gde se ubijaju od droga, i postaju talog u sistemu novog svetskog poretka…

    http://www.vaseljenska.com/vesti/tragicna-noc-vestica-u-bukurestu-ili-ritualno-ubistvo-eksplozija-u-klubu-27-mrtvih-180-povredjenih/#comment-405796

    Bio je jedan dobar video - ispovest coveka koji je u detinjstvu prisustvovao obredima zrtvovanja, samo ne mogu da nadjem...
    I meni ovaj slučaj u Bukureštu vrlo liči na ritualno žrtvovanje pred Noć vještica. U najmanju ruku demoni su upleteni u taj događaj.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 13/1/2016, 18:53



    Da se čovjek zapita đe i među kakvim narodom živi. Ovoga nema ni u holivudskim filmovima.
    Testeriše ne patiše...
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 13/1/2016, 18:54



    PavleS: komentar modifikovan dana: 23/11/2017, 15:19; prepravljeno ukupno 1 puta
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Jovana 13/1/2016, 22:50

    PavleS (citat):

    Da se čovjek zapita đe i među kakvim narodom živi. Ovoga nema ni u holivudskim filmovima.
    Testeriše ne patiše...
    Ovo mjesto, Ostrog, je po meni, ophrljeno demonima, mislim da je jedna velika vecina palih andjela upravo tamo. Ovo je uzas.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 19/1/2016, 15:54

    avatar
    ljuba79


    Broj komentara : 127
    Registration date : 2015-07-23

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Cistili varosicu od demona, ili ih prizivali?

    Komentar  ljuba79 15/3/2016, 15:28

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 15/3/2016, 15:48

    Klasično prizivanje demona. Ove prakse su upravo proglašene gadostima pred Bogom u 5. Mojsijevoj. Ali da to neko od tih ljudi vidi, popovi bi ih naučili da je Zakon bio jevrejski i da sad ne važi.
    kainos
    kainos


    Broj komentara : 67
    Registration date : 2012-12-21

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  kainos 8/4/2016, 10:05

    Citirat ću nekog pravoslavca sa foruma seribanforum.org, koji optužuje da su adv. pioniri bili masoni - postavit ću prvo njegov tekst, pa onda sliku koju je postavio - evo:

    Ovo je iz zaostavstine Elen White, sliku su promovisali Elen White i James White, originalno u ''Velikoj Borbi'' 1874.

    Litografija sa svevidecim okom, je pokazana Jamesu White-u od strane M. G. Kellogg-a u ranim 1870-im, posto mu se svidela on ju je publikovao..

    To je dokaz da vam je okultizam prisutan od samih pocetaka.
    (na slici se vide 10 Bozjih zapovesti okacene o drvo a izmedju njih je svevidece oko..)


    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Kellog10
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 8/4/2016, 13:33

    kainos (citat):Citirat ću nekog pravoslavca sa foruma seribanforum.org, koji optužuje da su adv. pioniri bili masoni - postavit ću prvo njegov tekst, pa onda sliku koju je postavio - evo:

    Ovo je iz zaostavstine Elen White, sliku su promovisali Elen White i James White, originalno u ''Velikoj Borbi'' 1874.

    Pripadnici tradicionalne crkve su poslednji koji bi mogli nekog da "ukore" za paganizam i okultne simbole.

    Najprije, uopšte se ne radi o "Velikoj borbi" koja je izdata 1884, deset godina kasnije, već o radu koju je dr M.G. Kelog predstavio Džejmsu Vajtu (autor crteža nije poznat) negdje početkom 1870-ih, a ovaj je našao kako rad predstavlja "živopisan prikaz Plana spasenja" i riješio da ga objavi u "Pregledu i Glasniku" (Review & Herald) kao "alegorijsku sliku" uz brošuru "The Way of Life" (Put života) koja objašnjava plan spasenja od pada do obnove.

    Očigledno je da nema apsolutno nikakve loše namjere u tom činu Vajtovih, a to što se između ostalog na slici nalazi i "svevideće oko" niti je njihov rad niti zlonamjera. Elen Vajt nije imala znanje o okultnoj simbolici kakvo mi imamo danas, a po svemu sudeći ni Džejms. Elen Vajt je čak koristila u svojim spisima odrednicu "Božje svevideće oko", bez ikakve zadnje namjere. Osobina sveznanja, sveuvida i sveprisutnosti je Božja, a što Sotona to zloupotrebljava, druga je stvar.

    U svakom slučaju, da su oni imali znanje o okultnoj i paganskoj simbolici kao mi danas, i da su se sasvim oslobodili tenzije da prikazuju biblijske motive koji se tiču Boga i Hrista slikama i crtežima, sigurno bi bolje od nas pazili šta rade.

    I još jednom, krajnje je licemjerno od ultra pagana da se bave ovakvim stvarima i zlonamjernim iskrivljivanjem djela pionira Adventnog pokreta, potvrđenog od Boga na svaki mogući način. Neka takvi uzmu i prouče "The Way of Life" i sve spise tih ljudi pa neka onda sude, a ne na osnovu jedne ili dvije nesvjesne omaške.
    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Noemi 8/4/2016, 17:11

    kainos (citat):Citirat ću nekog pravoslavca sa foruma seribanforum.org, koji optužuje da su adv. pioniri bili masoni - postavit ću prvo njegov tekst, pa onda sliku koju je postavio - evo:

    Ovo je iz zaostavstine Elen White, sliku su promovisali Elen White i James White, originalno u ''Velikoj Borbi'' 1874.

    Litografija sa svevidecim okom, je pokazana Jamesu White-u od strane M. G. Kellogg-a u ranim 1870-im, posto mu se svidela on ju je publikovao..

    To je dokaz da vam je okultizam prisutan od samih pocetaka.
    (na slici se vide 10 Bozjih zapovesti okacene o drvo a izmedju njih je svevidece oko..)


    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Kellog10


    Budući da sam i sama provjeravala takve stvari i mnoge optužbe o Ellen White, a nisam adventista  i mislim da je to u redu  da svatko provjeri za sebe,možda ova dva  videozapisa pomognu oko nekih nedoumica:








    Pozdrav
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Jovana 8/4/2016, 18:45

    Noemi (citat):
    kainos (citat):Citirat ću nekog pravoslavca sa foruma seribanforum.org, koji optužuje da su adv. pioniri bili masoni - postavit ću prvo njegov tekst, pa onda sliku koju je postavio - evo:

    Ovo je iz zaostavstine Elen White, sliku su promovisali Elen White i James White, originalno u ''Velikoj Borbi'' 1874.

    Litografija sa svevidecim okom, je pokazana Jamesu White-u od strane M. G. Kellogg-a u ranim 1870-im, posto mu se svidela on ju je publikovao..

    To je dokaz da vam je okultizam prisutan od samih pocetaka.
    (na slici se vide 10 Bozjih zapovesti okacene o drvo a izmedju njih je svevidece oko..)


    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Kellog10


    Budući da sam i sama provjeravala takve stvari i mnoge optužbe o Ellen White, a nisam adventista  i mislim da je to u redu  da svatko provjeri za sebe,možda ova dva  videozapisa pomognu oko nekih nedoumica:








    Pozdrav
    Kad ubacate nesto veoma bitno sto se tice i pitanja Bozijih proroka potrudite se da nadjete link na nasem jeziku da bi nama koji ne znamo engleski bilo lakse. Da ne ostajemo uskraceni za neko, mozda veoma bitno saznanje. Hvala.
    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Noemi 8/4/2016, 18:59

    Jovana (citat):
    Noemi (citat):
    kainos (citat):Citirat ću nekog pravoslavca sa foruma seribanforum.org, koji optužuje da su adv. pioniri bili masoni - postavit ću prvo njegov tekst, pa onda sliku koju je postavio - evo:

    Ovo je iz zaostavstine Elen White, sliku su promovisali Elen White i James White, originalno u ''Velikoj Borbi'' 1874.

    Litografija sa svevidecim okom, je pokazana Jamesu White-u od strane M. G. Kellogg-a u ranim 1870-im, posto mu se svidela on ju je publikovao..

    To je dokaz da vam je okultizam prisutan od samih pocetaka.
    (na slici se vide 10 Bozjih zapovesti okacene o drvo a izmedju njih je svevidece oko..)


    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Kellog10


    Budući da sam i sama provjeravala takve stvari i mnoge optužbe o Ellen White, a nisam adventista  i mislim da je to u redu  da svatko provjeri za sebe,možda ova dva  videozapisa pomognu oko nekih nedoumica:








    Pozdrav
    Kad ubacate nesto veoma bitno sto se tice i pitanja Bozijih proroka potrudite se da nadjete link na nasem jeziku da bi nama koji ne znamo engleski bilo lakse. Da ne ostajemo uskraceni za neko, mozda veoma bitno saznanje. Hvala.
    Postavila bi al na žalost ne znam za takav video sa prijevodom.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Jovana 9/4/2016, 00:21

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Ne7w5s 
    Ovo je, kazu, verzija iz 1876 bez svevideceg oka. Kakve li slucajnosti, upravo je nadjoh, izbacio neko na fb.    Smile
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 9/4/2016, 10:04

    Jovana (citat):PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Ne7w5s 
    Ovo je, kazu, verzija iz 1876 bez svevideceg oka. Kakve li slucajnosti, upravo je nadjoh, izbacio neko na fb.    Smile

    Nevjerovatno je koliko se napora ulaže da se na svaki mogući način poništi Elen Vajt i Adventni pokret.
    Čak i najveći pagani i okultisti traže ne bi li kako pronašli što okultno. Smile
    Ali generalno najveći posao te vrste je odrađen preko lažnih naslednika - današnje hacerke, ravnopravne članice "hrišćanske zajednice".
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Jovana 25/4/2016, 17:00

    Ironija zivota.  Very Happy Prica neki svestenik na radio Svetigoru o Isusovom i Lazarevom vaskrsenju (dosta korektno moram priznati) ali izmedju ostalog kaze: Najgore su te kolektivne zablude ! (Aludirajuci na Jevreje tog doba sto su razapeli Hrista) 
    Pa brate mili tako je, KOLEKTIVNE ZABLUDE. Pravoslavlje je lazni religijski kolektiv. Brate moj 1+1=2.   Smile
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 25/4/2016, 22:47

    Jovana (citat):Ironija zivota.  Very Happy Prica neki svestenik na radio Svetigoru o Isusovom i Lazarevom vaskrsenju (dosta korektno moram priznati) ali izmedju ostalog kaze: Najgore su te kolektivne zablude ! (Aludirajuci na Jevreje tog doba sto su razapeli Hrista) 
    Pa brate mili tako je, KOLEKTIVNE ZABLUDE. Pravoslavlje je lazni religijski kolektiv. Brate moj 1+1=2.   Smile
    Za njih je to manje više kao posao, rade nešto čemu su naučeni i ne razmišljaju mnogo. Većina. Najgori su oni koji se navodno bore protiv sekti i drugih religija, apologete, jer se tu na ovaj ili onaj način moraju suočiti sa istinom, i onda im je posao da se služe raznim trikovima i prevarama da opravdaju svoju crkvu a navodno opovrgnu nešto što im ne odgovara.

    Treba lične hrabrosti i poštenja da bi se neko značajan u hijerarhiji crkvi obratio Bogu, jer to je tačka gdje se mora sve prethodno odbaciti i prihvatiti biblijska religija.
    "Tako dakle svaki od vas koji se ne odreče svega što ima ne može biti moj učenik." (Luka 14:33)
    Ovo je doslovna istina. Ali privilegije, status u ustanovi i društvu uopšte, strah od nadređenih i drugi razlozi obično navedu čovjeka da zatvori oči pred istinom i neće da čuje nizašta drugo. Zatim, da bi to nekako funkcionisalo, moraju da se podvrgnu nekoj vrsti pranja mozga, mantre i samoubjeđivanja kako je to jedina prava crkva, kako su crkveni "očevi" standard za istinu i sl. Čuda su u svemu tome najveća droga.

    Prvo veliko pitanje kod ljudi je s kojim motivima uopšte stupaju u crkvene redove. Ako su ti motivi nečisti, onda je mnogo teško očekivati da se posle nešto ispravi. Ako su motivi čisti, a čovjek kasnije uvidi šta se radi pod okriljem tih ustanova, i opet neće da izađe nego životari tako, onda je licemjer ili kukavica.

    Malo je ljudi spremno da kao recimo Alberto Rivera sve ostavi zbog istine, javno istupi i kaže: ljudi, do sad sam vas dovodio u zabludu.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 15/5/2016, 23:45

    Misterija japanskih simbola na Novakovim patikama

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Novak-Djokovic-patika-2-670x362

    Reiki simboli pomažu čoveku da se fokusira pažnju na specifične frekvencije za oporavak i izlečenje.. Korišćenjem različitih simbola podstičete energiju.

    Što se tiče Cho Ku Rei simbola, on je simbol Moći i snage. Njegovo značenje je “Bog i čovek idu zajedno” ili “Ja imam ključ”

    Primarno korišćenje simbola je da poveća Reiki energiju. On kupi energiju iz okoline i fokusira je tamo gde vi želite.

    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Batret 23/5/2016, 11:23

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 18/7/2016, 22:31



    Interesantno je kako Lavej tumači ove znake, ili makar javno tako kaže.

    Znaju li to ovi "velikodostojnici" kad "pozdravljaju" fanove i narod? Opšte se smatra da ovaj znak prstima znači "Sotona vlada".

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Dick_cheney_satanic_salute
    Dik Čeni

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Illuminati-signs-pope-benedict-devil-horns

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Iran_sign

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Illuminati-signs-donald-trump-devils-horns
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3723
    Registration date : 2008-11-01

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  PavleS 19/7/2016, 16:19

    "Davidova" zvijezda, obilježje Izraela, prisutna u svim svjetskim religijama i naravno u satanizmu.
    Još jedan dokaz da sve lažirane religije imaju zajedničke korjene.

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 XSYQABC
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Vlatko 19/7/2016, 17:32

    Zvijezda Boga Refana ili Remfana, nikakva Davidova zvijezda

    "Poprimiste šator Molohov i zvijezdu boga Refana - likove koje napraviste da biste im se klanjali. Odvest ću vas stoga u progonstvo onkraj Babilona!" Djela apostolska 7,43

    Sponsored content


    PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI - Page 5 Empty Re: PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI

    Komentar  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danas je 27/4/2024, 06:30