BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty19/9/2019, 10:52 by PavleS

» TROJSTVO KAO PAGANSKA TVOREVINA
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty15/9/2019, 20:05 by PavleS

» DOKAZI OTPADA ADVENTISTIČKE CRKVE
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty10/9/2019, 18:13 by PavleS

» PITANJA - RELIGIJA
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty7/9/2019, 16:02 by PavleS

» (NE)ZAVISNE ADVENTISTIČKE SLUŽBE/GRUPE
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty24/8/2019, 14:01 by PavleS

» CRKVE I OPASNOSTI OD SEKTAŠENJA
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty24/8/2019, 07:11 by kainos

» SPISI ELEN VAJT
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty28/7/2019, 11:49 by PavleS

» NAPADI NA BIBLIJU
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty7/7/2019, 00:32 by PavleS

» ŽIG ZVIJERI=NEDJELJA
PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty21/6/2019, 19:21 by PavleS

September 2019

SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO

PavleS
    Admin

Broj komentara : 3444
    Registration date : 2008-11-01

PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO

Komentar  PavleS on 3/10/2011, 13:32

PavleS: komentar modifikovan dana: 8/11/2017, 13:57; prepravljeno ukupno 1 puta
    PavleS
    Admin

Broj komentara : 3444
    Registration date : 2008-11-01

PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO Empty Re: PRAKTIČNO HRIŠĆANSTVO

Komentar  PavleS on 12/6/2019, 22:56

Evo jednog čudesnog iskustva očuvanja života od Boga koje prenosimo u cjelosti.

Draga Braćo i Sestre,

Silni Bog je kroz ogromna čuda u Svojoj ljubavi celo vreme vodio moj život! 2010. sam dobio tumor mozga, koji jako brzo postao veličine pesnice i najopasnije prirode sa prognozom najbrže smrti. Ali Bog je rekao nešto drugo! Doktori su me pri svakoj kontroli začuđeno gledali, da sam još uvek živ. Bog je tada počeo da me polako vodi sve bliže Sebi. Ipak, Bog je morao i dalje da me teši da bih Mu prišao još bliže.

To se desilo u avgustu 2018. Bio sam celu noć pri doslovnom umiranju, ali su moja mama i supruga proveli celu noć na kolenima, podržani od strane velikog broja Božjeg naroda. I Bog je smrti rekao NE! Ja sam kao živ prenesen direktno u bolnicu. Doktori su rekli da ne vide mogućnost mog života, ali da će makar pokušati, iako ću i tada živeti verovatno samo 2-3 meseca kao nepokretan i bez govora. Ja sam se probudio potpuno normalan. Hirurg mi je rekao da je držao moj tumor u ruci, i da je to najopasniji i najbrži tumor Glioblastom.

Ja sam shvatio da uskoro umirem, i predao sam život potpuno Bogu i obećao Mu da ću svakim atomom svoje snage propovedati NJEGOVU staru istinu a svetskim ljudima deliti istinu i „Veliku borbu“. Odmah pri završetku molitve sam čuo izuzetno jak glas: „JA NEĆU DOPUSTITI DA UMREŠ“. Da bi Bog i fizički dokazao da su to zaista bile Njegove reči, nekoliko sati nakon toga sam dobio poziv na mobilni (što u Nemačkoj nije normalno) od strane doktorskog direktora, kojeg nikada ranije nisam ni video. A on je drhtavim i šokiranim glasom rekao, da je došlo do neshvatljive dijagnoze mog tumora. Velika analiza je pokazala da je tumor neshvatljivo retka subvrsta, kod koje je jedino teoretski moguće lečenje hemoterapijom (u kapsulama) i zračenjem! Bog je rekao Svoje! Moj tumor je tada bio neshvatljivih 10x10 cm pre operacije, a nakon nje još uvek 8x8 cm.

Odmah nakon toga su pacijenti i zaposleni iz mnogih odeljenja bolnice, pa čak i sveštena lica, počeli sami da mi se obraćaju sa pitanjima o pravoj istini, uz prihvatanje istine i „Velike borbe“ u ruci, čak i od strane katoličkog sveštenika, koji je onda „Veliku borbu“ podelio sa evangelističkim sveštenikom. Mogao bih da pišem još duži tekst koja natprirodna čuda svedočenja su se sve desila u bolnici, gde je Bog doslovno pripremio Svoju decu da dobiju istinu. Mnogi su i plakali od sreće. Mogu samo da kažem da je pozni dažd neprimetno i započeo!

Ja sam pre operacije imao neshvatljiv broj ogromnih epileptičkih napada i to 10-20 puta dnevno od 2010. pa nadalje, iako se to nije videlo spolja; za vreme napada od jednog minuta npr. nisam mogao da govorim. Ali kada sam držao predavanja stare istine i po dva-tri-četiri sata, bio sam bez i jednog jedinog napada ili ikakve manifestacije moje teške bolesti! Kada sam nakon operacije potpuno predao dušu Bogu, i obećao Mu da ću svu snagu koju mi da upotrebiti za objavu Njegove uklonjene stare istine, napadi su momentalno potpuno nestali, i od tog septembra ja više nemam napade!

Bog mi je dao snagu, da posle avgusta potpuno završim Njegovu knjigu „Adventisti - Prva Zapovest ili Trojstvo“ (dostupnu na stranici advent31.rs) sa potpunim dokazima istine i da je samo nekoliko „dokaznih“ citata kao „nebeski Trio“ falsifikat. Ta knjiga je Božjom silom dovela veliki broj Božje dece do stare, prave istine, koja je postala neophodna u smislu neposrednog kraja vremena milosti. Zato je Bog upravo ovih dana eksplozivno u celom svetu podigao Svoju pravu istinu koja je dovela do najavljenog procesa rešetanja, iako je EGW nažalost napisala, da će većina ostati pod vodstvom druge strane.

Ali pošto su došle lažne optužbe, da unosim „nove“ lažne nauke, i da navodno odbijam da je Isus Bog, Bog je doneo nova čuda, koja može da učini samo Bog, ali ne i druga strana, kao potvrdu da me je On vodio u Njegovom istinitom delovanju!

U januaru, u MRI je izašlo da je tumor umesto 8x8 cm sada smanjen na 4x2 cm! Shvatio sam zašto su napadi posle 8 godina potpuno nestali! Ali Božji narod je dalje upućivao molitve za mene, a ja sam nakon operacije moj život u svakom atomu potpuno predao Bogu, i počeo da i do danas doživljavam neshvatljiva čuda sa nepoznatim ljudima ovog sveta koji su direktno dolazili kod mene i eksplicitno tražili da čuju istinu!

Nakon prihvatanja istine su neke osobe rekle da smatraju da je Bog učinio doslovno čudo da dobiju priliku da čuju istinu. Kod jednog doktora se desilo da je prekinuo medicinski razgovor, i rekao mi kao ateista, da u celoj sobi oseća Božje prisustvo i da vidi celu sobu doslovno osvetljenu natprirodnim svetlom! Zahvalio mi se celom dušom za „Veliku borbu“ i doslovno direktno upoznavanje Boga. Sa druge strane je neprijatelj po svaku cenu pokušao da spreči objavu stare istine, koja nije nikakvo novo učenje!

Bog je posle novih tvrdnji moje navodne pripadnosti drugoj strani, kao što je nekada tvrđeno čak i za samog Spasitelja, učinio NOVO ČUDO! Ja sam juče, tj. 11. juna 2019, nakon pola godine sa verom i molitvom mnogih otišao na novu kontrolu. U MRI je utvrđeno da je moj tumor ponovo duplo manji, i da je sada velik samo oko 2x1 cm! Kod mog tumora medicinski ne postoji mogućnost smanjenje!

U klinici je nastao šok, svi su u preciznoj Nemačkoj zaboravili da mi izvade iglu, da uzmu list osiguranja, itd. Ja sam prvim pogledom na ekranu video na dva različita ekrana da je na drugom tumor veći i gotovo izgubio nadu u izlečenje. A onda me je zaprepašteni doktor pozvao na razgovor i pokazao mi da je slika manjeg tumora ona od danas! Zaprepašćen tom činjenicom doktor nije mogao da me pusti, iako su već više pacijenata čekali na razgovor koji normalno traje maksimalno 10 minuta! Nakon sat vremena sam lično morao da kažem doktoru da moram da idem, sa jasnim mislima da će sledeći put dobiti „Veliku borbu“, za koju kao ateista još nije bio spreman, jer je u šokiranom stanju tražio sve moguće načine da objasni moj slučaj bez slave Bogu, jer nikada pre toga nije doživeo takvo čudo pred svojim očima! Moj najmaligniji tumor od 10x10 cm u avgustu, je za sada samo 2x1 cm!

Slava i hvala Bogu i Isusu na neshvatljivim čudima Njihove milosti i ljubavi! Neka Bog učini da budemo spremni za skori Isusov dolazak uz slavu, i da večnost provedemo na nebu!

Vaš iskreni brat Goran Šušljić

Danas je 22/9/2019, 14:32