BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» Biblijski razgovori
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty14/4/2024, 23:34 by PavleS

» PITANJA - RELIGIJA
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty14/4/2024, 21:19 by PavleS

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty8/4/2024, 17:15 by PavleS

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty27/3/2024, 13:02 by Niko bez Boga

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

April 2024

SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar


+17
Jovana
Željko
ljuba79
Видар
SimaS
Noemi
kadosh777
kuzma
Nathanael
N.K.
beka26
Gresnik
Subidubi
Vlatko
Marko96
Vik
PavleS
21 posters

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Nathanael 14/11/2015, 19:21

    PavleS (citat):Polako druže, smiri hormone, mnogo pametuješ za svoje godine. Bez Mocarta mogu lako, ali kompjuter mi je potreban makar za neko vrijeme. Ne izlazi mi iz njega ni Stiv Džobs sa jabukom ni Bil Gejts sa šarenim prozorom. Stvari su tu da koristimo mi njih, a ne one nas.
    Prava religija ne pravi od čovjeka fanatika, ali ekstremnosti i brkanje baba i žaba prave.

    I da, čika Volfgang ti je bio mason.



    Mason koji je cijeli život bio siromašan .Ah da Luther je bio katolik ,oh kako grozno ,idemo ga blatiti po forumima .Ne baš ,ja riječi neću reći protiv Martina Luthera .

    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Vlatko 14/11/2015, 19:42

    Nathanael (citat):
    PavleS (citat):Polako druže, smiri hormone, mnogo pametuješ za svoje godine. Bez Mocarta mogu lako, ali kompjuter mi je potreban makar za neko vrijeme. Ne izlazi mi iz njega ni Stiv Džobs sa jabukom ni Bil Gejts sa šarenim prozorom. Stvari su tu da koristimo mi njih, a ne one nas.
    Prava religija ne pravi od čovjeka fanatika, ali ekstremnosti i brkanje baba i žaba prave.

    I da, čika Volfgang ti je bio mason.



    Mason koji je cijeli život bio siromašan .Ah da Luther je bio katolik ,oh kako grozno ,idemo ga blatiti po forumima .Ne baš ,ja riječi neću reći protiv Martina Luthera .


    Kao što su za Marxa govorili da je siromašan i da jedva preživljava (propaganda), a živio je kao bubreg u loju bez da je išta ozbiljno u životu radio.

    http://www.billboard.com/articles/news/58873/documents-suggest-mozart-wasnt-poor
    avatar
    Željko


    Broj komentara : 27
    Registration date : 2014-01-30

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Željko 14/11/2015, 21:43

    Znate kako, ipak zaključujem da sa muzikom najblaže rečeno treba biti oprezan. Stekao sam davno (zaboravio kad) osnovno muzičko obrazovanje i zavoleo sam muziku. Posebno klasiku, a onda i sve ostalo. Dok sam studirao u tadašnjem Titogradu nije bilo meseca da u jugotonovoj prodavnici ne kupim neki LP muzike za koju sam mislio da je "dobra" (strani, domaći rok, klasika, džez, narodna, svašta nešto). Nakupio sam nekih 200-tinak Lp-ija sa kojima sada ne znam šta ću, tačnije verovatno ću veći deo pobacati. Jer prateći ovu tematiku na ovom forumu, a i na drugim može se mnogo toga zaključiti.
    Inače Mocart je stvarno muzički genije, veliki deo svojih dela je stvarao kao veoma mlad, kad verovatno nije ni shvatao zrelo sve pojmove, kao masoneriju naprimer. Kratko je živeo pa ne znam koliko je to učešće u masoneriji baš relevantno. Pokušavam da ga odbranim, mada ako je zaista bio mason mogu samo da žalim. U svakom slučaju nadam se da nije bio neki visoki nivo u toj organizaciji, jer oni na nižim nivoima pojma nemaju kome ustvari služe.
    Inače slušam trenutno Bahove kantate, jer mislim da su njegova duhovna dela iskreno posvećena Gospodu. Bio je i protestant u tadašnjoj Nemačkoj što je jako bitno u to vreme. Odužih.
    Pozdrav svima
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Nathanael 14/11/2015, 23:15

    Željko (citat):Znate kako, ipak zaključujem da sa muzikom najblaže rečeno treba biti oprezan. Stekao sam davno (zaboravio kad) osnovno muzičko obrazovanje i zavoleo sam muziku. Posebno klasiku, a onda i sve ostalo. Dok sam studirao u tadašnjem Titogradu nije bilo meseca da u jugotonovoj prodavnici ne kupim neki LP muzike za koju sam mislio da je "dobra" (strani, domaći rok, klasika, džez, narodna, svašta nešto). Nakupio sam nekih 200-tinak Lp-ija sa kojima sada ne znam šta ću, tačnije verovatno ću veći deo pobacati. Jer prateći ovu tematiku na ovom forumu, a i na drugim može se mnogo toga zaključiti.
    Inače Mocart je stvarno muzički genije, veliki deo svojih dela je stvarao kao veoma mlad, kad verovatno nije ni shvatao zrelo sve pojmove, kao masoneriju naprimer. Kratko je živeo pa ne znam koliko je to učešće u masoneriji baš relevantno. Pokušavam da ga odbranim, mada ako je zaista bio mason mogu samo da žalim. U svakom slučaju nadam se da nije bio neki visoki nivo u toj organizaciji, jer oni na nižim nivoima pojma nemaju kome ustvari služe.
    Inače slušam trenutno Bahove kantate, jer mislim da su njegova duhovna dela iskreno posvećena Gospodu. Bio je i protestant u tadašnjoj Nemačkoj što je jako bitno u to vreme. Odužih.
    Pozdrav svima    

    Bravo za tebe Željko ,vidim da si u glazbi ,da razumiješ dublje malo glazbu ,a glazba je potentna stvar ,nije to nešto relativno . Ako ubacimo u tijelo nešto ,tijelo nemože to neutralizirati odmah ,ako ubacimo botulin umiremo za dva dna bez obzira na imunitet ,ako ubacimo zob ,osjećat ćemo se zdravije .Popij čašu vina ,osjećat ćeš drukčije ponašanje tijela i duha ,popij litru vina ,još jače djeluje ,popij vodu ,nije isto zar ne?

    Kako da testiramo štetnost Mozartove glazbe -znanošću .

    Dovoljno je da upišete na Google Mozart and mices ,izbacit će vam jedno 100 stranica po 15 linkova kako su znanstvenici testirali na miševima kako djeluje utjecaj Mozarta vs rock vs bez glazbe .Skupina na Mozartu je poboljšala prolazak kroz labirint do hrane za tri i pol minute u odnosu na skupinu koja nije ništa slušala ,dok grupa miševa na rock glazbi je 30 minuta kasnila za 'Mozart grupom ' miševa ,zbunila se toliko da su ne samo bili sporiji od svih grupa ,nego su smanjili vlastiti učinak znatno u odnosu na početak studije (kada nisu slušali rock ) . Studija je nastavljena da se vidi daljni utjecaj rock-a i nakon kratko vremena su se miševi u rock odjeljenju poubijali .

    Čovjek koji je bio visoko u glazbi rock-a ,je rekao da bi ,dok su bili u paktu sa demonima ,molili demone da prate sve njihove prodane CD-ove i uđu u dom slušalaca .Neki bivši slušaoci rocka su spalili CD ove u kući i vidjeli su čudne pojave ,opisivali su da su vidjeli svašta ,o tome čitajte ,u detalje ,koga zanima .

    Sada ,pitanje je zašto svaka studija na ljudima i životinjama pokaže Odličan utjecaj Mozarta na sve parametre tijela ,a svaka studija za rock glazbu ,dance ,rap ,hip hop ,jazz pokaže da se od te glazbe ljudi uspore metabolizam ,udebljaju se i sl negativne stvari . To je dokaz da je ta glazba jeftina droga ,opusti nas i bude nam fino ,bježimo od problema i nakraju ako je izvođač kojeg slušamo u okultizmu ili ako je glazba sa okultnim ritmovima ,a to je tako u 99,9 slučajeva dnas u glazbi -onda imamo i prokletstvo zakačeno na naš život .

    Ja sam imao teških problema sa tim ,sjećam se da sam slušao Santanu u 7 osnovne i ostale sotoniste ,jer mi je brat slušao to sve i kupovao oko 30 kaseta i cd-ova je bilo u mene kod kuće .Sjećam se dobro 'što' je u mojoj kući bilo ,jedan problem sa jednim ukućanom prestane ,počne drugi problem sa drugim ukućanom i tako ukrug .Kada se dodaju druga prokletstva ,to može biti kobno .

    Danas slušam klasiku po cijeli dan i nikada problema ,pogotovo sa onima koje ljudi danas povezuju sa lošim stvarima ,Handel ,Mozart ,nikada loša iskustva .Možda se nekome čini da ja nekoga guram u klasiku ,daleko od mene bilo da se mješam ikome u život ,ja samo volim tu glazbu i znam da je najbolja .Ne samo da nemam problema sa klasikom (onom prije romantizma ,ali i poslije nema štetnosti ) ,nego i pozitivne učinke dobijam iz dana u dan .

    Anđeli vole glazbu ,Božji anđeli su privučeni sa glazbom koja je bez sinkopetizacije i bubnjeva ,dok su demoni privučeni tamo gdje je glazba koju su oni stvorili .

    EGW piše da će svi sveti dobiti harfe u Nebu ,a da anđeli imaju harfe .Stari Zavjet nas izvještava da su sve klasične instrumente izumili rani patrijarsi i njihovi sinovi . David je harfom harmonično svirao i pomagao kralju .

    A za sve one koji ne razumiju o čemu se radi .Postoje harmonični i postoje nepravilni i tzv afrički ritmovi . Europa je razvila harmonične ritmove na bazi biblijske kulture i to je doseglo vrhunac u doba baroka ,a kasnije je samo Mozart bio inspiriran barokom ,dok su ostali pali u romantizam i počeli izopačavati glazbu . Kada čujete pjev ptice ,to je nevjerovatno složen harmoničan zvuk ,predivna melodija .Kada ptica pjeva kraj biljke ,biljka prima nutrijente 700% brže nego bez toga . Pazite prosta biljka ,reagira na to i pomaže joj na strahovito jak način . Pjev ptice je oko 5000-7000HZ zavisi koji pjev .Orgulje su više od toga .Rock glazba ? Ispod 500 HZ ,to je kao da slušate automobil kako radi ili da veš mašinu pustite da radi .Dokazano je da takvi niske vibracije ne djeluju dobro na tijelo .

    Svatko od nas izabire što će slušati ,nigdje u mom govoru nisam upotrijebio uvredu ikome ,ako se tko uvrijedio ,znači da ga peče savjest ,a to nije moj problem što se glazbe tiče Smile . Kao oni miševi u studiji ,nemojte koga ubiti samo Smile Smile .
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Nathanael 14/11/2015, 23:18

    To sam već postavio bio prije par mj ,studiju i momka koji ju je napravio bio .Imao je samo 16 godina i dobio je visoke nagrade poslije toga u znanosti ,sa samo 16 godina .Često je pozivan na kršćanska predavanja da svjedoči kako je štetna rock glazba .

    U svjetlu toga ,kako je tek opasna i štetna 'kršćanska ' rock glazba ?
    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Noemi 15/11/2015, 01:24

    Mislim da razlog ipak nije ni  banalan ni slučajan ...

    BEND OTKAZAO DOLAZAK U ZAGREB Pitate se zašto su islamisti napravili pokolj baš na koncertu Eagles of Death Metal? Razlog je vrlo banalan...

    p.s. moje osobno mišljenje je da su i klasika i rock i svi ostali muzički pravci pod budnim okom kneza ovog svijeta, kao i sve ostalo .. nažalost


    Noemi1: komentar modifikovan dana: 15/11/2015, 01:49; prepravljeno ukupno 1 puta
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Vlatko 15/11/2015, 01:39

    Nathanael (citat):To sam već postavio bio prije par mj ,studiju i momka koji ju je napravio bio .Imao je samo 16 godina i dobio je visoke nagrade poslije toga u znanosti ,sa samo 16 godina .Često je pozivan na kršćanska predavanja da svjedoči kako je štetna rock glazba .

    U svjetlu toga ,kako je tek opasna i štetna 'kršćanska ' rock glazba ?

    A jesu li ti znanstvenici istražili kakav utjecaj na duh čovjeka ima gledanje masonskih rituala ugrađenih u operu?

    Nek to istraže ateistički znanstvenici koji niti ne vjeruju u duhovnu dimenziju, pa onda neka donose sudove.

    Kada bilo koja glazba nosi poruku da je Isus Mesija, onda je to nešto pozitivno, ali hej, bitna je forma, a ne sadržaj.

    Tako da je rock glazba uvijek smrt, isto vrijedi i za sve ostalo što ateistički luciferijanski znanstvenici nisu potvrdili da nije štetno.

    Ja ne branim rock, ali branim namjeru i poruku kada ona postoji i ako je iskrena, ili i to moraju dokazati znanstvenici i znanost, pa da vjeruješ u to?

    Točno to je ono što govorim, za tebe ako neki ljudski autoritet nije nešto dokazao, ili je "dokazao", tek onda je to istina, a znanstvenici su Božji proroci kroz koje Bog govori. Koliko je samo znanost dobra napravila za kršćanstvo i Riječ Božju, neopisivo mnogo. Čim je netko veći znanstvenik i "genije" to je bliži Bogu. Već sam ti dao argument pretpotopne civilizacije, zašto nas je Bog lišio njihove genijalnosti i umjetnosti, glazbe, itd. koja je bila neusporedivo bolja nego naša? Zašto nas je Bog tako osakatio? Koliko bi tek doborobiti mogli izvući iz njihove glazbe...
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Nathanael 15/11/2015, 10:02

    Vlatko (citat):
    Nathanael (citat):To sam već postavio bio prije par mj ,studiju i momka koji ju je napravio bio .Imao je samo 16 godina i dobio je visoke nagrade poslije toga u znanosti ,sa samo 16 godina .Često je pozivan na kršćanska predavanja da svjedoči kako je štetna rock glazba .

    U svjetlu toga ,kako je tek opasna i štetna 'kršćanska ' rock glazba ?

    A jesu li ti znanstvenici istražili kakav utjecaj na duh čovjeka ima gledanje masonskih rituala ugrađenih u operu?

    Nek to istraže ateistički znanstvenici koji niti ne vjeruju u duhovnu dimenziju, pa onda neka donose sudove.

    Kada bilo koja glazba nosi poruku da je Isus Mesija, onda je to nešto pozitivno, ali hej, bitna je forma, a ne sadržaj.

    Tako da je rock glazba uvijek smrt, isto vrijedi i za sve ostalo što ateistički luciferijanski znanstvenici nisu potvrdili da nije štetno.

    Ja ne branim rock, ali branim namjeru i poruku kada ona postoji i ako je iskrena, ili i to moraju dokazati znanstvenici i znanost, pa da vjeruješ u to?

    Točno to je ono što govorim, za tebe ako neki ljudski autoritet nije nešto dokazao, ili je "dokazao", tek onda je to istina, a znanstvenici su Božji proroci kroz koje Bog govori. Koliko je samo znanost dobra napravila za kršćanstvo i Riječ Božju, neopisivo mnogo. Čim je netko veći znanstvenik i "genije" to je bliži Bogu. Već sam ti dao argument pretpotopne civilizacije, zašto nas je Bog lišio njihove genijalnosti i umjetnosti, glazbe, itd. koja je bila neusporedivo bolja nego naša? Zašto nas je Bog tako osakatio? Koliko bi tek doborobiti mogli izvući iz njihove glazbe...

    Poruka ti je bitna ,sam si reko da nije bitno što se jede ni ulazi na uši ,sada govoriš da je poruka bitna ,pa ili kopiraš riječi Benny Hinna i ostalih superjunaka'' po americi ,ili imaš isti duh kao oni . Potpuno jednako učiš kao lažni učitelji ! Jer to što govoriš točno isto oni govore ,moderni protestanti .Eto onda ti udri po ''kršćanskom'' heroinu kao Benny i po ''kršćanskom'' bludu ,sotonskoj glazbi ,nitko tebi ne smeta .Samo daj neki dokaz ,tvoja subjektivna mišljenja nisu bitna .I ubuduće ,ne kači se na svaki moj komentar ,jer nije upućen tebi ,ne bi htio da ovo postane kakva svađa između dvojice ljudi .Ja pišem drugima ,ne samo jednom čovjeku kojemu je bitna poruka ,a ne glazba .Pa čovječe kao da čitam što Benny Hin i David Copeland govore ,identične riječi .
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Vlatko 15/11/2015, 13:02

    Nathanael (citat):
    Vlatko (citat):
    Nathanael (citat):To sam već postavio bio prije par mj ,studiju i momka koji ju je napravio bio .Imao je samo 16 godina i dobio je visoke nagrade poslije toga u znanosti ,sa samo 16 godina .Često je pozivan na kršćanska predavanja da svjedoči kako je štetna rock glazba .

    U svjetlu toga ,kako je tek opasna i štetna 'kršćanska ' rock glazba ?

    A jesu li ti znanstvenici istražili kakav utjecaj na duh čovjeka ima gledanje masonskih rituala ugrađenih u operu?

    Nek to istraže ateistički znanstvenici koji niti ne vjeruju u duhovnu dimenziju, pa onda neka donose sudove.

    Kada bilo koja glazba nosi poruku da je Isus Mesija, onda je to nešto pozitivno, ali hej, bitna je forma, a ne sadržaj.

    Tako da je rock glazba uvijek smrt, isto vrijedi i za sve ostalo što ateistički luciferijanski znanstvenici nisu potvrdili da nije štetno.

    Ja ne branim rock, ali branim namjeru i poruku kada ona postoji i ako je iskrena, ili i to moraju dokazati znanstvenici i znanost, pa da vjeruješ u to?

    Točno to je ono što govorim, za tebe ako neki ljudski autoritet nije nešto dokazao, ili je "dokazao", tek onda je to istina, a znanstvenici su Božji proroci kroz koje Bog govori. Koliko je samo znanost dobra napravila za kršćanstvo i Riječ Božju, neopisivo mnogo. Čim je netko veći znanstvenik i "genije" to je bliži Bogu. Već sam ti dao argument pretpotopne civilizacije, zašto nas je Bog lišio njihove genijalnosti i umjetnosti, glazbe, itd. koja je bila neusporedivo bolja nego naša? Zašto nas je Bog tako osakatio? Koliko bi tek doborobiti mogli izvući iz njihove glazbe...

    Poruka ti je bitna ,sam si reko da nije bitno što se jede ni ulazi na uši ,sada govoriš da je poruka bitna ,pa ili kopiraš riječi Benny Hinna i ostalih superjunaka'' po americi ,ili imaš isti duh kao oni . Potpuno jednako učiš kao lažni učitelji ! Jer to što govoriš točno isto oni govore ,moderni protestanti .Eto onda ti udri po ''kršćanskom'' heroinu kao Benny i po ''kršćanskom'' bludu ,sotonskoj glazbi ,nitko tebi ne smeta .Samo daj neki dokaz ,tvoja subjektivna mišljenja nisu bitna .I ubuduće ,ne kači se na svaki moj komentar ,jer nije upućen tebi ,ne bi htio da ovo postane kakva svađa između dvojice ljudi .Ja pišem drugima ,ne samo jednom čovjeku kojemu je bitna poruka ,a ne glazba .Pa čovječe kao da čitam što Benny Hin i David Copeland govore ,identične riječi  .

    Namjera je bitna, a iz toga poruka, da, to pišem, glazba je sredstvo. Nisi odgovorio na moje dolje pitanje!
    Ako glazba sama po sebi truje čovjeka, onda ćemo svi u pakao, tu nema govora, niti se pakao onda ikakao može izbjeći, jer bar negdje je netko čuo sotonsku muziku, ili joj bio izložen. Nego ti bi radio selekciju po kriteriju ritmike i same izvedbe glazbe, a ne po poruci i sadržaju koji nosi. Sad pokušavaš okrenut vodu na svoj mlin. Bitno da masonska glazba nije sotonska, kad ju rade dokazani masoni, to nije sotonska glazba, nego Božja i tako dokazuješ tko je tvoj Bog. Ti na ovom forumu nećeš postavljat pravila, niti si admin, ako ti se ne sviđa, obrati se adminima, pa da vidimo što će oni reć, masonska ulizico.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  PavleS 15/11/2015, 13:16

    Duhovni konzilijum IRI foruma smatra da je procjena koju je Vlatko dao mladom gospodinu, koji često mijenja svoje pseudonime, ispravna, iako je došlo do neželjenog verbalnog konflikta. Mladi gospodin svojim istupima svjedoči da mu je materijalizam prioritetan i da vrednuje stvari po svojim čulima.

    Sažeta poruka mladom gospodinu, neobično upućenom za njegove godine, vrlo je jednostavna i glasi: Ne može i jare i pare. Smile
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Vlatko 15/11/2015, 13:38

    PavleS (citat):Duhovni konzilijum IRI foruma smatra da je procjena koju je Vlatko dao mladom gospodinu, koji često mijenja svoje pseudonime, ispravna, iako je došlo do neželjenog verbalnog konflikta. Mladi gospodin svojim istupima svjedoči da mu je materijalizam prioritetan i da vrednuje stvari po svojim čulima.

    Sažeta poruka mladom gospodinu, neobično upućenom za njegove godine, vrlo je jednostavna i glasi: Ne može i jare i pare. Smile

    Ali nemaš ZNANSTVENE DOKAZE, a dok suvremena znanost ne dokaže da je nešto od Boga, onda to nije od Boga. Duh je nebitan, bitno je prvo identificirati fiksne izraze duha, a tek onda se razmahivati s procjenama.

    To je kao kad rimokatolici nose križeve oko vrata ili lijepe slike svetaca po kućama da dokažu koliki su kršćani. Iza slika Marije stoji Duh Sveti, kao i iza znaka križa, pa kad imaš 20 križeva u kući si veći vjernik nego ntko tko ima samo 10, ili kad imaš 50 slika svetaca, onda je Duh Sveti na tom mjestu toliko prisutan da ga nožem možeš rezati.

    Svi smo mi grješnici, tu nema rasprave, ali raspoznavanje duhova je naša dužnost, zato nam je Otac i dao znanje o duhovnoj dimenziji. Ja sam isto pod utjecajem anđela sotone, ne mogu to izbjeći, ali ići ignorirati namjeru a gledati samo rezultat nečega je suludo.

    Sotona isto ima vrhunski um i može proizvesti djela kakva mi samo sanjati možemo, da li bismo se zbog toga trebali diviti geniju?
    Da li je inteligencija iznad istine, dobrote, milosrđa?
    avatar
    kuzma


    Broj komentara : 38
    Registration date : 2014-11-07

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  kuzma 15/11/2015, 14:40

    http://www.celesteh.com/music/testimonial.html

    Vec smo imali jedom diskusiju negjde na ovom forumu o klasicizmu,pa sam objavio ovo negativno iskustvo jednog mladica(naravno vjerovatno nitko nije ni procitao,ali zaista vrijedi) koju je usao u "ralje" klasicne glazbe,te poceo slusati skladbe nekih skladatelja za koje se pretpostavljlo da su homoseksualci,sotonisti....itd,te da je imao osjecaj da mu je sve "teze" citati bibliju,kao da ga nest stalno odvraca od toga...

    Uglavno to je glazba koja je bila popilarna u odredjeno doba,a zna se gdje je nesto popularno,tko se tamo skriva.

    Ja klasiku volim i slusam je,nekako mi najvise prijaju waltzovi(Strauss jr. i Tchaikovsky su mi super),ali treba biti oprezan ne treba nista gledati kategoricki:ovi zanrovi su dobri,ovi zanrovi su lose,u svemu se krije dobro i lose,a sad sta je sta,Vrag ce ga znat rendeer.
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Nathanael 15/11/2015, 17:51

    Vlatkov način razmišljanja

    Isaac Newton -sotonist
    Mozart -mason
    Handel -sotonist
    Vivaldi -katolički svećenik po Vlatku odmah je sotonist
    Srž mišljenja je i ovo po dosadašnjem izlaganju Vlatka :
    Svi veliki geniji svih vremena će biti uništeni sumporom ,a Raj će biti nastanjen sa retardiranim ,ali dobrim ljudima ,kojima nije bitno jesu li u tijelu ubacivali otrove ,bilo koje čak i heroin ne smeta ,a u uši može da ulazi također sve ,to ne onečišćava ljude ,nego ono što izlazi iz njih .Dakle osoba može da sluša death rock ,može da se truje ,samo da se osoba pazi klasične glazbe i zdrave hrane i da slučajno ne reče lijepu riječ o nekome ,nego da su svi geniji sotonisti i zlikovci .

    Mišljenja o modernim apostolima Sotone(rok zvijezdama) su bila nešto ovako :

    Moderni rokeri kršćani -može proći jer nije bitna sotonska glazba ,bitno je da se pjeva o Isusu ,da ljudi dođu u stanje hipnoze i onda im Vlatko ubaci svoju poruku u um i oni su preobraćeni na njegovu religiju .Kada su preobraćeni ,oni mogu ili slušati veš mašinu ,jer sve glazba je sotonska ,ili da slušaju kompilaciju predenja mačke ,jer to ima blagotvoran utjecan na tijelo .Ali pošto mačke vještice koriste ,onda i to je ukinuto i ta religija smije slušati samo veš mašinu ,koju je izumio genije koji je inače mason 25 stupnja .


    Nathanael: komentar modifikovan dana: 15/11/2015, 18:56; prepravljeno ukupno 1 puta
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Nathanael 15/11/2015, 18:00

    Vlatko (citat):
    PavleS (citat):Duhovni konzilijum IRI foruma smatra da je procjena koju je Vlatko dao mladom gospodinu, koji često mijenja svoje pseudonime, ispravna, iako je došlo do neželjenog verbalnog konflikta. Mladi gospodin svojim istupima svjedoči da mu je materijalizam prioritetan i da vrednuje stvari po svojim čulima.

    Sažeta poruka mladom gospodinu, neobično upućenom za njegove godine, vrlo je jednostavna i glasi: Ne može i jare i pare. Smile

    Ali nemaš ZNANSTVENE DOKAZE, a dok suvremena znanost ne dokaže da je nešto od Boga, onda to nije od Boga. Duh je nebitan, bitno je prvo identificirati fiksne izraze duha, a tek onda se razmahivati s procjenama.

    To je kao kad rimokatolici nose križeve oko vrata ili lijepe slike svetaca po kućama da dokažu koliki su kršćani. Iza slika Marije stoji Duh Sveti, kao i iza znaka križa, pa kad imaš 20 križeva u kući si veći vjernik nego ntko tko ima samo 10, ili kad imaš 50 slika svetaca, onda je Duh Sveti na tom mjestu toliko prisutan da ga nožem možeš rezati.

    Svi smo mi grješnici, tu nema rasprave, ali raspoznavanje duhova je naša dužnost, zato nam je Otac i dao znanje o duhovnoj dimenziji. Ja sam isto pod utjecajem anđela sotone, ne mogu to izbjeći, ali ići ignorirati namjeru a gledati samo rezultat nečega je suludo.

    Sotona isto ima vrhunski um i može proizvesti djela kakva mi samo sanjati možemo, da li bismo se zbog toga trebali diviti geniju?
    Da li je inteligencija iznad istine, dobrote, milosrđa?

    ''Ja sam isto pod utjecajem anđela sotone ,ne mogu to izbjeći '' _ Ratko ,15.11.2015
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Vlatko 15/11/2015, 20:45

    Nathanael (citat):
    Vlatko (citat):
    PavleS (citat):Duhovni konzilijum IRI foruma smatra da je procjena koju je Vlatko dao mladom gospodinu, koji često mijenja svoje pseudonime, ispravna, iako je došlo do neželjenog verbalnog konflikta. Mladi gospodin svojim istupima svjedoči da mu je materijalizam prioritetan i da vrednuje stvari po svojim čulima.

    Sažeta poruka mladom gospodinu, neobično upućenom za njegove godine, vrlo je jednostavna i glasi: Ne može i jare i pare. Smile

    Ali nemaš ZNANSTVENE DOKAZE, a dok suvremena znanost ne dokaže da je nešto od Boga, onda to nije od Boga. Duh je nebitan, bitno je prvo identificirati fiksne izraze duha, a tek onda se razmahivati s procjenama.

    To je kao kad rimokatolici nose križeve oko vrata ili lijepe slike svetaca po kućama da dokažu koliki su kršćani. Iza slika Marije stoji Duh Sveti, kao i iza znaka križa, pa kad imaš 20 križeva u kući si veći vjernik nego ntko tko ima samo 10, ili kad imaš 50 slika svetaca, onda je Duh Sveti na tom mjestu toliko prisutan da ga nožem možeš rezati.

    Svi smo mi grješnici, tu nema rasprave, ali raspoznavanje duhova je naša dužnost, zato nam je Otac i dao znanje o duhovnoj dimenziji. Ja sam isto pod utjecajem anđela sotone, ne mogu to izbjeći, ali ići ignorirati namjeru a gledati samo rezultat nečega je suludo.

    Sotona isto ima vrhunski um i može proizvesti djela kakva mi samo sanjati možemo, da li bismo se zbog toga trebali diviti geniju?
    Da li je inteligencija iznad istine, dobrote, milosrđa?

    ''Ja sam isto pod utjecajem anđela sotone ,ne mogu to izbjeći '' _ Ratko ,15.11.2015

    Srećom pa ti uspješno pod paskom genija izbjegavaš taj utjecaj, nikada ne griješiš i sve je ok. Svaki grijeh dolazi izvan tebe, osim bludnosti i svatko tko radi bilo koji drugi grijeh osim bludnosti to radi pod vanjskim utjecajem.


    Vlatko: komentar modifikovan dana: 15/11/2015, 20:56; prepravljeno ukupno 1 puta
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Vlatko 15/11/2015, 20:56

    Nathanael (citat):Vlatkov način razmišljanja

    Isaac Newton -sotonist
    Mozart -mason
    Handel -sotonist
    Vivaldi -katolički svećenik po Vlatku odmah je sotonist
    Srž mišljenja je i ovo po dosadašnjem izlaganju Vlatka :
    Svi veliki geniji svih vremena će biti uništeni sumporom ,a Raj će biti nastanjen sa retardiranim ,ali dobrim ljudima ,kojima nije bitno jesu li u tijelu ubacivali otrove ,bilo koje čak i heroin ne smeta ,a u uši može da ulazi također sve ,to ne onečišćava ljude ,nego ono što izlazi iz njih .Dakle osoba može da sluša death rock ,može da se truje ,samo da se osoba pazi klasične glazbe i zdrave hrane i da slučajno ne reče lijepu riječ o nekome ,nego da su svi geniji sotonisti i zlikovci .

    Mišljenja o modernim apostolima Sotone(rok zvijezdama) su bila nešto ovako :

    Moderni rokeri kršćani -može proći jer nije bitna sotonska glazba ,bitno je da se pjeva o Isusu ,da ljudi dođu u stanje hipnoze i onda im Vlatko ubaci svoju poruku u um i oni su preobraćeni na njegovu religiju .Kada su preobraćeni ,oni mogu ili slušati veš mašinu ,jer sve glazba je sotonska ,ili da slušaju kompilaciju predenja mačke ,jer to ima blagotvoran utjecan na tijelo .Ali pošto mačke vještice koriste ,onda i to je ukinuto i ta religija smije slušati samo veš mašinu ,koju je izumio genije koji je inače mason 25 stupnja .

    Jel vidiš na koju razinu si degradirao, ali neka, ti ćeš biti u "raju" zajedno s Mozartom, Newtonom, Hegelom, Aristotelom, Platonom, Da Vincijem, Leonardom, Shakespearom, Galileom, Kopernikom, Descartesom, Voltaireom, Goetheom, Teslom i ostalim velikim umovima. Tada će ti konačno biti ispunjena želja, nećeš više biti okružen "retardiranim" ljudima od koji se toliko želiš distancirati, nego samo genijima kakav si i sam.
    To ti govorim od početka, to je tvoj cilj iza svega toga, sebe u svojoj sili uzdići do toga da te svijet smatra genijem. Ja ću rado biti sa stolarom, ribarom, carinikom, itd. To su "jadnici i bijednici" ovog svijeta, prezreni i odbačeni od svih, nisu bili genijalni naučnici koji su se hvalili svojim djelima, niti su poticali druge da to čine, hvalili su se Bogom i Kristom, to je bila njihova jedina slava.

    Usput, jel imaš ti uopće kakve znanstvene titule, ili samo trabunjaš tu po forumu, kad već toliko cijeniš ljudsku znanost?

    Na kraju sve ovo je posljedica nerazumijevanja kršćanstva i gledanja samo iz perspektive ovog svijeta. Svaki i zadnji "jadnik" na ovom svjetu koji bude ušao u raj, kada dobije novo tijelo s većim kapacitetima i kada ga učenje ne bude umaralo, a živjet će vječno zajedno s Ocem, Sinom, itd. Svaki taj će u određenom trenutku znati više o istini, Bogu, Njegovom karakteru, načinu rada i metodama nego svi "geniji" koji su ikada živjeli i moći proizvesti puno veća djela nego svi oni zajedno. Ti kronično ne razumiješ Božji plan i zahtjeve karaktera i duha. Jel razumiješ? Što misliš koliko će netko znati nakon 100 milijardi godina života zajedno s Bogom? A 100 milijardi godina je zanemarivi dio vječnosti, nakon nekog vremena, znat će više nego svi ljudi koji su ikada živjeli zajedno i još daleko nadići tu razinu. U vječnosti kao vremenskoj kategoriji i pod Božjim vodstvom govorimo o savršenstvu, svaki čovjek koji uđe u raj postat će savršeni sin Božji. To ti ne razumiješ i zato te prolazno blještavilo ovog svijeta toliko impresionira, ti ne želiš učiti i primati od Oca, nego od ovog svijeta
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Nathanael 15/11/2015, 21:26

    Vlatko,dekanu ovoga foruma po pitanjima teškog metala u glazbi i kao čovjek koji se ne boji otrova iz hrane također ,da te pitam .Što je gore teški metal u prehrani ili teški metal u sotonskoj glazbi?
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Vlatko 15/11/2015, 21:43

    Nathanael (citat):Vlatko,dekanu ovoga foruma po pitanjima  teškog metala u glazbi i kao čovjek koji se ne boji otrova iz hrane također ,da te pitam .Što je gore teški metal u prehrani ili teški metal u sotonskoj glazbi?

    Po pitanju prehrane smo instruirani u Bibliji, a i po pitanju duhova koji stoje iza nečega. U duhovnoj dimenziji postoje samo 2 strane i ne možeš sjediti na dvije stolice, ili ćeš SLIJEDITI jednu ili drugu stranu. To ne znači da nećeš biti izložen jednoj ili drugoj, nego koju ćeš stranu SLIJEDITI, pogotovo svojom vjerom, jer vjera je most između duhovne i fizičke dimenzije.

    Nije bitno ono što ubija tijelo, bitno je ono što ubija duh, svi ćemo ionako umrijeti, smo smo izloženi laži, trovanju svake vrste, otpadu svake vrste, baš zato nam je potreban Krist i ne možemo raditi u svojoj sili, da li to razumiješ?

    Ja ne zagovaram trovanje hranom, ili muzikom, ali ti govorim o NAMJERI trovanja bilo čime. Možeš i nešto što je Bog stvorio kao zdravu hranu zatrovati, ali iza toga uvijek stoji namjera da zatruješ i neki cilj koji želiš postići time, a možeš zatrovati bilo što. Bez problema možeš zatrovati voće i povrće koje nam je Bog stvorio za jelo, nešto što je stvoreno kao dobro za čovjeka.

    Sotonska golazba nije samo metal glazba, nego sva glazba koja sadrži namjeru veličanja sotone, širenja njegovog utjecaja i slavljenja negovog karaktera, njegovih planova, njegovih laži. Na to niti jedan žanr glazbe nije imun. Možda je to više pristuno u rock glazbi, nego u drugim žanrovima, makar ni tu se baš ne bi složio.

    Evo ti jedan primjer, bivši predsjednik Hrvatske Ivo Josipović koji je završio glazbenu akademiju i školovani je kompozitor, čovjek s 2 fakulteta, doktor znanosti, sklada klasičnu glazbu, nazvao je svoju kompoziciju "Ars Diaboli". Možeš ti mislit što želiš o takvoj glazbi, ali poruka je očita.

    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Nathanael 15/11/2015, 21:53

    nemam pojma slušam samo pozitivnu glazbu ,ti si vidim odličan poznavaoc svih 'dobrih ' kako kažeš heavy metal bandova ,rock-a ,rap,house ,jazz ..ti si u tome ..ja ti to ne slušam ..ja slušam samo kršćanske klasične zborove i barokne kršćanske genije ,a ti kažeš da te ne onečišćava ništa što ulazi na uho i usta i oči ...neka ti bude ...slobodno ti po svome ..nemam vremana za svađe ..idem slušati Handela

    ti znaš što se sve loše dogodilo u svijetu i u svakoj ulici koliko vidim ,što je grijeh svakoga političara ,svećenika i svih znanstvenika ..ja ti to ne pratim ..vidim ti dobro poznaješ ,ali neću se trovati sa lošim pričama i klevetama ...
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Jovana 27/12/2015, 16:52

    http://serbianna.com/srpski/archives/280   
    Lujovo carstvo, "slava", "moc", "estrada". Covjece horor, uzas, dno dna. Koliko izgubljenih dusa.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  PavleS 3/2/2016, 10:32

    Knjiga nije nova ali je tematika vrlo aktuelna:
    Džo Viler: DALJINSKI KONTROLISANI
    avatar
    NinkovicM


    Broj komentara : 13
    Registration date : 2015-03-28

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty DALJINSKI KONTROLISANI (Kako TV utiče na vas i vašu porodicu)

    Komentar  NinkovicM 18/2/2016, 22:34

    Inspirisan knjigom Džo L.Vilera (Joe L. Wheeler) "DALJINSKI KONTROLISANI - kako televizija utiče na vas i vašu porodicu" uradio sam nekoliko fotografija i želim da podijelim sa vama dragi domaćini i članovi najboljeg foruma. Pozdrav za sve...

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Abiik0

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 2epit5y

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 1zz5r85

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 2zeibz9

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Vr53rc
    avatar
    ljuba79


    Broj komentara : 127
    Registration date : 2015-07-23

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Tribina Religijski motivi u YU rokenrolu

    Komentar  ljuba79 18/5/2016, 18:22

    https://www.youtube.com/watch?v=it0EQaKV7Us

    Ja pomislio kako ce povezati satanizam i rock n roll, kad ono ispade hvaljenje Bob Dilana, Roling Stounsa, Elvisa, i pronalazenje duhovnosti...Biblijske slike u toj muzici, a vrhunac je gde propovedac vladika Jovan terminise biblijski rock i kao primer daje Partibrejkerse i neki njihov "religiozni' projekat.
    Strasno, pa nije ni cudo kakvo je stanje i gde sve omladina moze pronaci odobravanje i "blagoslove".
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  PavleS 18/5/2016, 19:54

    ljuba79 (citat):https://www.youtube.com/watch?v=it0EQaKV7Us

    Ja pomislio kako ce povezati satanizam i rock n roll, kad ono ispade hvaljenje Bob Dilana, Roling Stounsa, Elvisa, i pronalazenje duhovnosti...Biblijske slike u toj muzici, a vrhunac je gde propovedac vladika Jovan terminise biblijski rock i kao primer daje Partibrejkerse i neki njihov "religiozni' projekat.
    Strasno, pa nije ni cudo kakvo je stanje i gde sve omladina moze pronaci odobravanje i "blagoslove".
    Vladika stari roker izgleda. Smile
    I onaj Peranović što je bio prof. dr na Miškovom i Želetovom univerzitetu bio je bajker. Smile

    Sad šalu na stranu, neminovno je da pogrešna religija, bez obzira o kojoj se radi, lako prima sve oblike satanizma i destrukcije, kao što su okultizam, paganizam, mistika, ateizam, nemoral, itd. Ovo iz razloga što kod Boga nema polovičnih rješenja, ne može se sjedeti na dvije stolice. Kao što je na više mjesta konstatovana pod oba saveza, potrebna je da potpuno i bezuslovno budemo na Božjoj strani. U protivnom, neminovan je otpad.
    Iz tog razloga i mi na ovom forumu možda se mnogima činimo kruti, što svakako nije slučaj, ali kompromise jednostavno ne možemo praviti sa bilo kim i bilo čim.
    avatar
    NinkovicM


    Broj komentara : 13
    Registration date : 2015-03-28

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  NinkovicM 5/6/2016, 21:47

    Zanimljivi citati Bertranda Rasela, pripadnika britanske aristokratske elite:
    U njegovo vrijeme najvažniji način propagande je bio bioskop, a danas su to: TV, internet, muzika...

    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Xmn2hx

    Sponsored content


    ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE... - Page 6 Empty Re: ANIMATORI PAKLA - MUZIKA, FILMOVI, VIDEO IGRE...

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 19/4/2024, 08:42