BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 EmptyYesterday at 13:02 by Niko bez Boga

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty21/3/2024, 14:14 by PavleS

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PITANJA - RELIGIJA
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty7/10/2023, 09:35 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

» DRZAVA IZRAEL DANAS
ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty25/6/2023, 12:10 by PavleS

March 2024

SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


+24
maurico
Grubo
_Ivan_
Radule
kuzma
Batret
Green
pravoslavac
Nikola Šavija
Ivan__
Noemi
Jovana
Vlatko
Breath
ljuba79
Nathanael
N.K.
Stefan
Zdravko Vučinić
Tako-je
Marko96
Vik
beka26
marijan
28 posters

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 15/7/2016, 02:11

    PavleS (citat):
    beka26 (citat):
    Nego drago mi je da si ti i dalje tu kada navale ovi pločaši da nam ima ko držati ruku. Smile

    Hehe Very Happy Very Happy

    Vidim da volite da se smijete ili možda posmjevate  Cool pa vam preporučujem ovaj video uradak u kojem će te naići na takve stvari da će vas stomak zabolit od smijeha.
    Za vas ostale ako nećete odgledati cijeli video pogledajte izjavu u 20.55 minuti.
    Zar nije 33 stepen najviši stepen masonerije?

    https://youtu.be/n0-QObC0xdI?list=LL5qfPgqDiAWEtUlFjPIWTlw
    To nije samo komično nego tragikomično.
    Mada ti si odavno počeo da se kompromituješ raznim izjavama, tako da nijesam iznenađen što si postao pristalica pločaša. Iznenadio me je Vlatko, od njega to zaista nikad ne bih očekivao, a donekle i prezimenjak pomorac kojeg sam zbog promocije trolovanja banovao sa foruma.

    Ja istražujem SVE i kada netko nema najbanalnije odgovore na najočitije stvari, onda je meni to znak za nešto. Što je tu toliko čudno, da vjerujem zvaničnom sustavu ne bi uopće bio na ovom forumu nego bi sve koji su tu smatrao luđacima.

    "razborito ispitujte sve: zadržite ono što je dobro;" 1. Solunjanima 5,21


    Vlatko: komentar modifikovan dana: 15/7/2016, 02:27; prepravljeno ukupno 1 puta
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 15/7/2016, 02:20

    beka26 (citat):
    Nego drago mi je da si ti i dalje tu kada navale ovi pločaši da nam ima ko držati ruku. Smile

    Nemojte se čuditi što dolazi do trzavica i razilaženja na ovoj temi jer je internet  trenutno prepun takvih primjera.
    Evo jednog od njih:


    Dragi čitatelji ovo je posljedni članak kojeg objavljujem na ovoj stranici. Neću više pisati niti stavljati videa, niti radio emisije na ovoj stranici. Tu sam odluku donio hladne glave. Naime sve je počelo nakon mog članka “Znanost na rubu živčanog sloma”, a kulminiralo člankom “Occamova britva” koje je vrlo mali broj ljudi iti vidio jer je expresno samo možda sat-dva nakon objave izbrisan sa stranice i facebooka od strane admina Vladimira Perića Valtera. Ti članci se bave kontroverzom oko oblika zemlje na kojoj prebivamo.

    Valter je bio jako ljut na mene jer tim člancima, prema njegovu mišljenju činim štetu, njemu i ideji zvona istine.

    Pokušaj sastanka kojeg smo nedavno imali u Zagrebu nije urodio nikakvim pomakom, štoviše mi se čini da se stvar dodatno zaoštrila. Iako nisam nikada razmišljao o tome čija je stranica tj. kome pripada, već sam promišljao da imam sva prava objavljivati na njoj što želim kao i bilo tko drugi. To se pokazalo kao netočno jer je Valter izvukao iz rukava još dvoje ljudi koji imaju ista prava na stranicu kao i ja i on te je demokratskom tehnikom (3:1) izglasano odbacivanje ovakvog sadržaja sa stranice, a meni ljubazno ponuđeno da nastavim pisati i dalje, ali samo teme koje odobri vijeće na čijem čelu je Valter.

    Tu ponudu sada javno ovim člankom odbijam, jer tko me ne želi cijelog kakav jesam već samo djelove koje njima pašu, ne mogu me dobiti. Ili sve ili ništa. S obzirom da sve ne može proći onda je ništa. Osim toga ideja cenzure sadržaja koji se ne uklapa u moj svjetonazor mi je odbojna i ne želim je na bilo koji način podržati. Iako sam zvonu istine dao jako mnogo vremena i pažnje, ne bojim se sve to napustiti, jer to je na kraju ideja kao i svaka druga. Pisanje ili bilo koji drugi rad kojeg ne radiš od srca, a ja sam nakon ovog događaja izgubio vatru, nema smisla.

    Stoga dragi čitatelji zvona istine hvala na čitanju i vidimo se nadam se na nekom drugom mjestu. Ako otvorim kakvu stranicu već ćete ako vas zanima moje pisanje saznati koja je.



    Sreća pa znam tko je taj Valter i ta ekipa sa Zvona istine i što proklamiraju, imao sam kontakte i rasprave s njima, čak su mi i objavili jedan moj status na njihovom portalu. Tko god se uhvati na te njihove budalaštine koje reklamiraju kao istinu je teška budala (kad sam to i rekao Valteru, blokirao me na fejsu). Oni se ne mogu iskompromitirati s ravnom pločom ni da žele! Jer se toliko kompromitiraju s drugim stvarima da je to tragikomično. Inače, pobijaju biblijski koncept i nisu vjernici, za njih je Bog neki tamo entitet koji je dao neograničena prava čovjeku koja mu nitko ne može uzeti i to čovjek treba koristiti da se bori protiv svjetovnih sustava. Jako opasna priča, neki ljudi su se uhvatili na to i skoro završili u zatvoru zbog toga, jako su gadno prolazili na sudovima tvrdeći da je sve "pravna fikcija" i da ništa stvarno ne postoji, da zakoni ne postoje i slično, a i Valter nije puno bolje prolazio na sudu. Uglavnom hrpa opsjenara i obmanjivača.
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 15/7/2016, 04:13

    Da se vratimo na temu, gdje će suza nego na oko

    http://www.poslovni.hr/svijet-i-regija/bivsi-predsjednik-europske-komisije-odlazi-u-goldman-sachs-315423

    Bivši predsjednik Europske komisije odlazi u Goldman Sachs

    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 15/7/2016, 13:08

    http://usanewsflash.com/breaking-obama-signs-executive-order-allowing-military-fight-us-citizens/

    BREAKING: Obama Signs Executive Order Allowing Military To Fight US Citizens
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  PavleS 17/7/2016, 20:54

    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 18/7/2016, 00:04

    Ovo je godina velikih događaja, to je nesumnjivo. Sad će se očito nastavit preslagivanja, NWO nezaustavljivo ide dalje.

    http://www.sarajevo365.com/bih/dizdarevic-erdogan-je-rezirao-puc-da-bi-mogao-da-pohapsi-sve-koji-mu-smetaju/

    Dizdarević: Erdogan je režirao puč da bi mogao da pohapsi sve koji mu smetaju
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 21/7/2016, 13:49

    http://www.whatdoesitmean.com/index2073.htm

    Turkish Leader Praises Putin For Saving His Live—But Vows “Revenge” On Obama

    http://tass.ru/en/world/889638

    Russia warned Turkey of imminent army coup, says Iran’s FNA

    http://www.whatdoesitmean.com/index2075.htm

    Russia Bans All Citizens From Turkey As Massive US-NATO Armada Moves To Attack




    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 22/7/2016, 12:48

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  PavleS 22/7/2016, 15:04

    Vlatko (citat):http://www.veteranstoday.com/2016/07/16/vladimir-putin-nato-and-satanism-are-ideologically-indistinguishable/

    Vladimir Putin: NATO and Satanism Are Ideologically Indistinguishable
    Kažem ti ja da je Vlado bolji čovjek od zapadnjaka, osjeti se to.
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 22/7/2016, 15:27

    PavleS (citat):
    Vlatko (citat):http://www.veteranstoday.com/2016/07/16/vladimir-putin-nato-and-satanism-are-ideologically-indistinguishable/

    Vladimir Putin: NATO and Satanism Are Ideologically Indistinguishable
    Kažem ti ja da je Vlado bolji čovjek od zapadnjaka, osjeti se to.

    Na retorici da
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  PavleS 23/7/2016, 01:09

    Vlatko (citat):
    PavleS (citat):
    Vlatko (citat):http://www.veteranstoday.com/2016/07/16/vladimir-putin-nato-and-satanism-are-ideologically-indistinguishable/

    Vladimir Putin: NATO and Satanism Are Ideologically Indistinguishable
    Kažem ti ja da je Vlado bolji čovjek od zapadnjaka, osjeti se to.

    Na retorici da
    Vlado je bolji zato je iskusio teško djetinjstvo i ko zna šta sve u životu i zna cijeniti neke stvari bez obzira na sadašnje pozicije moći.
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 23/7/2016, 15:09

    Obećavajuć govor što se tiče militarizma i vanjske politike

    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 24/7/2016, 22:47

    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 3/8/2016, 17:49

    http://www.advance.hr/vijesti/dramaticna-poruka-kineskog-ministra-obrane-direktan-sukob-je-moguc-pozivam-vojsku-i-narod-da-se-pripreme-za-teritorijalnu-obranu-zemlje/

    Dramatična poruka kineskog ministra obrane: "Direktan sukob je moguć, pozivam vojsku i narod da se pripreme za teritorijalnu obranu zemlje"
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  PavleS 3/8/2016, 18:20

    Vlatko (citat):http://www.advance.hr/vijesti/dramaticna-poruka-kineskog-ministra-obrane-direktan-sukob-je-moguc-pozivam-vojsku-i-narod-da-se-pripreme-za-teritorijalnu-obranu-zemlje/

    Dramatična poruka kineskog ministra obrane: "Direktan sukob je moguć, pozivam vojsku i narod da se pripreme za teritorijalnu obranu zemlje"
    Pripremaju nešto veliko.

    Vilajet Sejna: Napašćemo Rim i Jerusalim
    avatar
    beka26


    Broj komentara : 204
    Registration date : 2012-01-24

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  beka26 3/8/2016, 19:52


    Teza-antiteza jednako je sinteza.
    Postavljaju scenu za sukob većih razmjera. Sve strane nalaze se pod kontrolom masona i jezuita tako da
    mogu da šteluju kako će se sukob razvijati, te da se završi uspostavom NWO što im i jeste glavni cilj uz istovremeno uništenje sve opozicije.
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 3/8/2016, 19:57

    PavleS (citat):
    Vlatko (citat):http://www.advance.hr/vijesti/dramaticna-poruka-kineskog-ministra-obrane-direktan-sukob-je-moguc-pozivam-vojsku-i-narod-da-se-pripreme-za-teritorijalnu-obranu-zemlje/

    Dramatična poruka kineskog ministra obrane: "Direktan sukob je moguć, pozivam vojsku i narod da se pripreme za teritorijalnu obranu zemlje"
    Pripremaju nešto veliko.

    Vilajet Sejna: Napašćemo Rim i Jerusalim

    Ma stalno nešto trabunjaju, to je već ne znam koji put da prijete napadom, njih nije za uzimat ozbiljno, to će opet SAD iskoristit da zastraši svoje građane i opravda rat (oni ih i financiraju). Pogledaj kako SAD zadnjih dana intenzivno vrši operacije u Siriji i Libiji, itd. Sada je u SAD-u rimokatoličanstvo dominantna vjera zbog latino useljenika koji su rimokatolici. Zato im treba retorika tog napada na Vatikan, a puno je zanimljivije da je papa neki dan izjavio da je počeo 3. svjetski rat i da smo u ratu. Za terorizam ne navodi vjerske nego ekonomske razloge, veli da ih je ekonomija natjerala na terorizam. Polako to poprima sliku... sad vidiš muhe koje će ubijat jednim udarcem.

    http://www.wsj.com/articles/pope-francis-urges-poles-to-embrace-migrants-on-final-day-of-visit-1469963264

    Pope Francis Says Ills of Global Economy, Not Islam, Inspire Terrorism
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 3/8/2016, 23:28

    http://www.advance.hr/vijesti/uzbuna-u-tokiju-sjeverna-koreja-lansirala-balisticku-raketu-koja-je-po-prvi-put-pala-u-japanske-vode/

    Uzbuna u Tokiju: Sjeverna Koreja lansirala balističku raketu koja je po prvi put pala u japanske vode

    Tamo sad eskalira sa svih strana
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 16/8/2016, 09:58

    http://www.presstv.com/Detail/2016/08/16/480238/Israel-Third-Temple-Aqsa-Dome-of-Rock-Temple-Mount

    Israelis preparing to replace Aqsa Mosque with ‘third temple

    Napreduje to polagano, planiraju već godinama, uskoro će to postati moguće, a onda će to i napraviti.
    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Vlatko 18/8/2016, 10:22

    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Noemi 19/8/2016, 02:57

    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Batret 24/8/2016, 16:31

    Veoma bolno, zbog ovakvih stvari mnogi postaju ateisti.

    http://www.blic.rs/vesti/svet/novi-jak-potres-blizu-rima-zemljotres-jutros-razorio-italijanske-gradove-najmanje-73/zyn4vl5

    Tuzno, sta drugo da kazem..
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  PavleS 24/8/2016, 17:22

    Batret (citat):Veoma bolno, zbog ovakvih stvari mnogi postaju ateisti.

    http://www.blic.rs/vesti/svet/novi-jak-potres-blizu-rima-zemljotres-jutros-razorio-italijanske-gradove-najmanje-73/zyn4vl5

    Tuzno, sta drugo da kazem..
    To je samo jedan od izgovora za ateizam. Pametni postaju vjernici kad vide zla koja pogađaju svijet.
    avatar
    Radule


    Broj komentara : 24
    Registration date : 2016-01-04

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Radule 24/8/2016, 18:48

    PavleS (citat):
    Batret (citat):Veoma bolno, zbog ovakvih stvari mnogi postaju ateisti.

    http://www.blic.rs/vesti/svet/novi-jak-potres-blizu-rima-zemljotres-jutros-razorio-italijanske-gradove-najmanje-73/zyn4vl5

    Tuzno, sta drugo da kazem..
    To je samo jedan od izgovora za ateizam. Pametni ipostaju vjernici kad vide zla koja pogađaju svijet.

    Na pocetku planeta zemlja je data ljudskom rodu da je pazi. Od stupanja u grijeh covjek je postao destruktivno bice.. gori za ovu planetu od bilo kakve zivotinje.

    Mi smo postali stetocine. Zamislite kako to izgleda iz bozije perspektive.. to je isto kao da djeca konstantno lome kucu svojih roditelja do totalnog unistenja. Toliko strpljenje i ljubav i sansu za povratak roditelji nebi dali svojoj djeci kao sto bog daje covjeku. Ali covjek bira destrukciju i na kraju smrt.  A dalje za sve to krive neduznog boga koji je spreman sve da ucini u koliko ljudi prihvate zakone ovog univerzuma pod kojim je jedino moguc zivot.

    To isto mozemo vidjeti na primjeru ishrane. Bog tacno daje sugestije kako treba da se hranimo. Covjek i to u tolikoj mjeri krsi vise od bilo koje zivotinje... zamislite na sta je spao ljudski rod kad moramo da se gledamo na divlje zivotinje koje bolje biraju ishranu od covjeka. Zalosno. Postali smi degenerisana civilizacija kad nam trebaju hemikalije i razne apoteke da 'odrzavamo zivot'  to ni jednoj divljoj zivotinji u prirodi ne treba. Zamislite gdje smo nasom voljom. I naravno i tu je kriv za palog covjeka bog. Sve bog. Nidje mi .

    Zamislite kako bi izgledalo da lisica pije vino, srna rakiju, leopard da pusi cigaru, kit da se iztetovira i ostale nenormalne stvari... i da palog covjeka srce okine katastrofalno.   E tako .. a i jos gore za naseg pravicnog boga izgleda ovaj danasnji ljudski rod.
    avatar
    Green


    Broj komentara : 6
    Registration date : 2016-07-18

    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Green 24/8/2016, 21:28

    Radule (citat):
    PavleS (citat):
    Batret (citat):Veoma bolno, zbog ovakvih stvari mnogi postaju ateisti.

    http://www.blic.rs/vesti/svet/novi-jak-potres-blizu-rima-zemljotres-jutros-razorio-italijanske-gradove-najmanje-73/zyn4vl5

    Tuzno, sta drugo da kazem..
    To je samo jedan od izgovora za ateizam. Pametni ipostaju vjernici kad vide zla koja pogađaju svijet.

    Na pocetku planeta zemlja je data ljudskom rodu da je pazi. Od stupanja u grijeh covjek je postao destruktivno bice.. gori za ovu planetu od bilo kakve zivotinje.

    Mi smo postali stetocine. Zamislite kako to izgleda iz bozije perspektive.. to je isto kao da djeca konstantno lome kucu svojih roditelja do totalnog unistenja. Toliko strpljenje i ljubav i sansu za povratak roditelji nebi dali svojoj djeci kao sto bog daje covjeku. Ali covjek bira destrukciju i na kraju smrt.  A dalje za sve to krive neduznog boga koji je spreman sve da ucini u koliko ljudi prihvate zakone ovog univerzuma pod kojim je jedino moguc zivot.

    To isto mozemo vidjeti na primjeru ishrane. Bog tacno daje sugestije kako treba da se hranimo. Covjek i to u tolikoj mjeri krsi vise od bilo koje zivotinje... zamislite na sta je spao ljudski rod kad moramo da se gledamo na divlje zivotinje koje bolje biraju ishranu od covjeka. Zalosno. Postali smi degenerisana civilizacija kad nam trebaju hemikalije i razne apoteke da 'odrzavamo zivot'  to ni jednoj divljoj zivotinji u prirodi ne treba. Zamislite gdje smo nasom voljom. I naravno i tu je kriv za palog covjeka bog. Sve bog. Nidje mi .

    Zamislite kako bi izgledalo da lisica pije vino, srna rakiju, leopard da pusi cigaru, kit da se iztetovira i ostale nenormalne stvari... i da palog covjeka srce okine katastrofalno.   E tako .. a i jos gore za naseg pravicnog boga izgleda ovaj danasnji ljudski rod.

    nisam čitala mnogo ovu temu ali dođe mi da rečem nešto , zadnji komentar kao da Miroljub priča , isti izrazi , čak i cijele rečenice , a toga sam se nagledala ovde samo tako hehe , za neke ljude koje sam čitala ovde mogu reći iskreno nešto -žestoko ste pod njegovim utjecajem , ujka Miško vas je zamađijao sa nekom hipnozom Very Happy

    Sponsored content


    ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA - Page 16 Empty Re: ODABRANE VIJESTI - RELIGIJA, NAUKA, ZDRAVLJE, DRUŠTVO, POLITIKA

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 28/3/2024, 12:15