BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» Biblijski razgovori
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty14/4/2024, 23:34 by PavleS

» PITANJA - RELIGIJA
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty14/4/2024, 21:19 by PavleS

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty8/4/2024, 17:15 by PavleS

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty27/3/2024, 13:02 by Niko bez Boga

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

April 2024

SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar


+6
kainos
Nathanael
kuzma
Vlatko
Zdravko Vučinić
PavleS
10 posters

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 6/11/2015, 10:46

    Sumnjam da si pažljivo čitao, ali dobro, ima onih koji hoće. Smile
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Jovana 6/11/2015, 10:59

    Bas sam se obradovala knjizi, a jedva cekam i intervju jer sam vise za to da licno cujem i vidim onda imam kompletniji dozivljaj Smile
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 6/11/2015, 12:58

    Kalina7 (citat):Bas sam se obradovala knjizi, a jedva cekam i intervju jer sam vise za to da licno cujem i vidim onda imam kompletniji dozivljaj Smile
    Vjerujem da znaš za ovaj video intervju, kompletno je preveden, i to vrlo dobro, samo što je kvalitet video snimka nizak.

    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Jovana 6/11/2015, 14:22

    PavleS (citat):
    Kalina7 (citat):Bas sam se obradovala knjizi, a jedva cekam i intervju jer sam vise za to da licno cujem i vidim onda imam kompletniji dozivljaj Smile
    Vjerujem da znaš za ovaj video intervju, kompletno je preveden, i to vrlo dobro, samo što je kvalitet video snimka nizak.

    A znam naravno davno sam pogledala ovaj video. Pogledacu ga opet u iscekivanju ovog drugog videa. Smile
    avatar
    Nathanael


    Broj komentara : 162
    Registration date : 2014-10-31

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Nathanael 6/11/2015, 17:55

    PavleS (citat):Sumnjam da si pažljivo čitao, ali dobro, ima onih koji hoće. Smile



    Svakako da preporučujem tu knjigu svima ,ali ja sam je pročitao dvaput onu kraću verziju ,a predvanja sam mu pogledao ,to nema broja Very Happy ,imam sigurno 100 sati slušanja njegovih predavanja videa..

    Imam osjetljive oči ,čudim se što uopće imam očuvan vid ,valjda radi prehrane i suplementacije ,znam za studije da masti i kolesterol su glavni uzrok propasti očiju ,a i visok očni tlak nastaje od istih uzroka kao i tlak u drugim dijelovima tijela .Čitam od prvog osnovne previše na dnevnoj bazi i sve manje i manje čitam ,a srećom imam Audio Biblije na Yt kING James verzije i EGW audio i to je većinom sve što trebam .
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Jovana 17/11/2015, 15:24

    Procitala sam cijelu knjigu Opcinjen tamom Smile Dosta mi je pomogla Smile Jes da je malo zeznuto preko telefona ionako sam losijeg vida ali toliko me je zainteresovala da nijesam mogla prestati da citam. Smile
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 17/11/2015, 16:23

    Kalina7 (citat):Procitala sam cijelu knjigu Opcinjen tamom Smile  Dosta mi je pomogla  Smile  Jes da je malo zeznuto preko telefona ionako sam losijeg vida ali toliko me je zainteresovala da nijesam mogla prestati da citam. Smile  
    Zato ja savjetujem ljudima da kupuju smart telefone sa velikim displejom. Kad sam konačno prelomio da uzmem jedan, jer sam shvatio da mi treba, uzeo sam Sony sa displejom 6,4 inča, i na njega se čita sasvim lagano bilo kakav tekst. Malo neobično djeluje kad se telefonira zbog veličine, ali toliko čovjek može da istrpi. Smile Ne znam kakve je koristi od malog telefona ako je već smart, osim što može u svaki džep da stane. Onda je bolje držati obični telefon jer je svrha skoro ista.

    Inače, ta knjiga će vrlo skoro u štampu u malom tiražu, čisto da se nađe ljudima. Smile
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Jovana 17/11/2015, 16:55

    PavleS (citat):
    Kalina7 (citat):Procitala sam cijelu knjigu Opcinjen tamom Smile  Dosta mi je pomogla  Smile  Jes da je malo zeznuto preko telefona ionako sam losijeg vida ali toliko me je zainteresovala da nijesam mogla prestati da citam. Smile  
    Zato ja savjetujem ljudima da kupuju smart telefone sa velikim displejom. Kad sam konačno prelomio da uzmem jedan, jer sam shvatio da mi treba, uzeo sam Sony sa displejom 6,4 inča, i na njega se čita sasvim lagano bilo kakav tekst. Malo neobično djeluje kad se telefonira zbog veličine, ali toliko čovjek može da istrpi. Smile Ne znam kakve je koristi od malog telefona ako je već smart, osim što može u svaki džep da stane. Onda je bolje držati obični telefon jer je svrha skoro ista.

    Inače, ta knjiga će vrlo skoro u štampu u malom tiražu, čisto da se nađe ljudima. Smile
    Moj je 4,8 inca, solidno velik ekran Smile Ali knjiga je knjiga Smile I naravno jedva cekam intervju, gledanje je bolje na ovim telefonima nego citanje. Smile
    kainos
    kainos


    Broj komentara : 67
    Registration date : 2012-12-21

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  kainos 18/11/2015, 18:01

    Stranica 23, gore nakon par redova stoje ove riječi - "....pošto je bio član socijalnog odora naše parohije."

    Znači greška u riječi odora....fali slovo b...odbora....
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 18/11/2015, 19:36

    kainos (citat):Stranica 23, gore nakon par redova stoje ove riječi - "....pošto je bio član socijalnog odora naše parohije."

    Znači greška u riječi odora....fali slovo b...odbora....
    Ok, hvala, ispravljeno je.
    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Noemi 23/11/2015, 20:18

    Intervju s Roger Morneau koji priča priču o tome kako ga je Bog spasio od svijeta sotonizma i obožavanja demona.

    Putovanje u natprirodno Roger Morneau Intervju

    Roger Morneau - Putovanje u natprirodno 1.dio
    Roger Morneau - Putovanje u natprirodno 2.dio


    Noemi: komentar modifikovan dana: 25/7/2016, 01:19; prepravljeno ukupno 2 puta
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 23/11/2015, 20:42

    Noemi1 (citat):Intervju s Roger Morneau koji priča priču o tome kako ga je Bog spasio od svijeta sotonizma i obožavanja demona.

    Putovanje u natprirodno Roger Morneau Intervju 1 dio

    Zakon si, svaka čast. Smile
    Ne bi loše bilo da smanjiš veličinu fonta za titl, i to znatno.
    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Noemi 24/11/2015, 00:28

    PavleS (citat):
    Noemi1 (citat):Intervju s Roger Morneau koji priča priču o tome kako ga je Bog spasio od svijeta sotonizma i obožavanja demona.

    Putovanje u natprirodno Roger Morneau Intervju 1 dio

    Zakon si, svaka čast. Smile
    Ne bi loše bilo da smanjiš veličinu fonta za titl, i to znatno.

    Hvala. Veličina fonta je smanjena.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Jovana 24/11/2015, 00:45

    Noemi1 (citat):
    PavleS (citat):
    Noemi1 (citat):Intervju s Roger Morneau koji priča priču o tome kako ga je Bog spasio od svijeta sotonizma i obožavanja demona.

    Putovanje u natprirodno Roger Morneau Intervju 1 dio

    Zakon si, svaka čast. Smile
    Ne bi loše bilo da smanjiš veličinu fonta za titl, i to znatno.

    Hvala. Veličina fonta je smanjena.
    Odmah ga nocas gledam iako sam knjigu procitala Smile Jeeeee, jeee jeeeee Smile Svaka cast za prevod Smile Hvala ti Smile
    avatar
    Noemi


    Broj komentara : 128
    Registration date : 2015-03-19

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Noemi 24/11/2015, 01:00

    Kalina7 (citat):
    Noemi1 (citat):
    PavleS (citat):
    Noemi1 (citat):Intervju s Roger Morneau koji priča priču o tome kako ga je Bog spasio od svijeta sotonizma i obožavanja demona.

    Putovanje u natprirodno Roger Morneau Intervju 1 dio

    Zakon si, svaka čast. Smile
    Ne bi loše bilo da smanjiš veličinu fonta za titl, i to znatno.

    Hvala. Veličina fonta je smanjena.
    Odmah ga nocas gledam iako sam knjigu procitala Smile Jeeeee, jeee  jeeeee  Smile  Svaka cast za prevod Smile Hvala ti Smile  

    Nema na čemu Smile
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Jovana 27/11/2015, 15:42

    Noemi 1, jesi li prevela i drugi dio intervjua sa Rozeom ? Smile
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 27/11/2015, 16:14

    Kalina7 (citat):Noemi 1, jesi li prevela i drugi dio intervjua sa Rozeom ?  Smile  
    Bolje da je ne požuruješ, ima tu dosta posla. Smile
    Živi intervju je izvanredno svjedočanstvo, a ovdje je snimak neuporedivo bolji od prethodnog intervjua koji smo imali.
    Mada, primjetno je da su u knjigama date preciznije informacije, što je posebno važno za prvu "Opčinjen tamom" ili "Putovanje u natprirodno". To je razumljivo, s obzirom da je intervju praktično prepričavanje sa znatno veće vremenske distance (1998), dok je rukopis prve knjige morao nastati ili krajem 70-ih ili samim početkom 80-ih.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Jovana 27/11/2015, 16:24

    PavleS (citat):
    Kalina7 (citat):Noemi 1, jesi li prevela i drugi dio intervjua sa Rozeom ?  Smile  
    Bolje da je ne požuruješ, ima tu dosta posla. Smile
    Živi intervju je izvanredno svjedočanstvo, a ovdje je snimak neuporedivo bolji od prethodnog intervjua koji smo imali.
    Mada, primjetno je da su u knjigama date preciznije informacije, što je posebno važno za prvu "Opčinjen tamom" ili "Putovanje u natprirodno". To je razumljivo, s obzirom da je intervju praktično prepričavanje sa znatno veće vremenske distance (1998), dok je rukopis prve knjige morao nastati ili krajem 70-ih ili samim početkom 80-ih.
    A ne pozurujem, ma samo lagano, nego mu se radujem pa me zanima samo kad ce Smile U ovom prvom dijelu intervjua sam primijetila da nema razlike sa knjigom Opcinjen Tamom a ne vjerujem da ce biti ni u drugom dijelu. To je jos jedan vise razlog sto se radujem "zivom" snimku jer za knjigu nikad ne mozes biti 100% siguran da nije makar nesto dodato ili zloupotrijebljeno od strane izdavaca.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 27/11/2015, 16:44

    Kalina7 (citat):
    PavleS (citat):
    Kalina7 (citat):Noemi 1, jesi li prevela i drugi dio intervjua sa Rozeom ?  Smile  
    Bolje da je ne požuruješ, ima tu dosta posla. Smile
    Živi intervju je izvanredno svjedočanstvo, a ovdje je snimak neuporedivo bolji od prethodnog intervjua koji smo imali.
    Mada, primjetno je da su u knjigama date preciznije informacije, što je posebno važno za prvu "Opčinjen tamom" ili "Putovanje u natprirodno". To je razumljivo, s obzirom da je intervju praktično prepričavanje sa znatno veće vremenske distance (1998), dok je rukopis prve knjige morao nastati ili krajem 70-ih ili samim početkom 80-ih.
    A ne pozurujem, ma samo lagano, nego mu se radujem pa me zanima samo kad ce Smile  U ovom prvom dijelu intervjua sam primijetila da nema razlike sa knjigom Opcinjen Tamom a ne vjerujem da ce biti ni u drugom dijelu. To je jos jedan vise razlog sto se radujem "zivom" snimku jer za knjigu nikad ne mozes biti 100% siguran da nije makar nesto dodato ili zloupotrijebljeno od  strane izdavaca.
    Ne bi trebalo, jer je objavljen cijeli rukopis. Kao što sam već rekao u jednom ranijem postu, najvjerovatniji razlog zašto je prvi izdavač (Review & Herald) skratio knjigu bila je želja da je završe hepiendom: došao Rože u ckrvu, krstio se, oženio se, i od tada nadalje živio bezbjedno, dugo i srećno. Very Happy
    Kod izdavanja prve knjige bila je nekako upletena i Džun Strong (June Strong), valjda u smislu da pomogne Rožeu kao pisac, pošto sam nije bio tada vičan tom poslu: Te žene se sjećam jer sam negdje 93. ili 94. godine bio došao do jedne njene knjige pod naslovom "Project Sunlight", koja se može opisati kao polu bajka, polu adventistička limunada, čija glavna tematika je jedan anđeo po imenu Džared (ako se dobro sjećam) koji se brine za spasenje djevojke koju je nazvao Sunlight. Very Happy
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 28/11/2015, 20:13

    Da prvobitna knjiga "Moj put u svijet natprirodnih sila" ima namjernih i nenamjernih grešaka, to je očekivano, ali ovome se nijesam nadao.

    Poglavlje 2: PUTOVANJE U SVIJET NATPRIRODNOG
    Dvije i po godine radio sam u fabrikama raznih brodova...

    Sad je to ispravljeno u knjizi SKRIVENI SVIJET NATPRIRODNIH SILA.
    avatar
    kuzma


    Broj komentara : 38
    Registration date : 2014-11-07

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  kuzma 30/11/2015, 13:36

    Komentar na netu:

    "I really liked this book, but I was wondering why is missing some parts on chapter 6 and 7. The first book "A Trip Into the Supernatural' we find interesting information about the three-part plan explaining about hypnotism, Darwin and Huxley (chapter 4 - pages 16, 17) also when he explains about Christian idolatry, the special help for Adventists, and the three distinct group of the fallen angels (chapter 5 - pages 23,24)"
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 30/11/2015, 13:43

    kuzma (citat):Komentar na netu:

    "I really liked this book, but I was wondering why is missing some parts on chapter 6 and 7. The first book "A Trip Into the Supernatural' we find interesting information about the three-part plan explaining about hypnotism, Darwin and Huxley (chapter 4 - pages 16, 17) also when he explains about Christian idolatry, the special help for Adventists, and the three distinct group of the fallen angels (chapter 5 - pages 23,24)"
    Auuu. Onda su to opet izostavili i u knjizi "Charmed by Darkness". Stvarno se tim crkvenim mafijašima i njihovim "izdavačkim kućama" ništa ne može vjerovati.
    Može li naći na netu u soft verziji taj izostavljeni materijal? Mada mi smo ubacili nešto od toga kao dodatak knjizi Skriveni svijet natprirodnih sila iz jednog predavanja Rože Mornoa.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Jovana 30/11/2015, 16:37

    PavleS (citat):
    kuzma (citat):Komentar na netu:

    "I really liked this book, but I was wondering why is missing some parts on chapter 6 and 7. The first book "A Trip Into the Supernatural' we find interesting information about the three-part plan explaining about hypnotism, Darwin and Huxley (chapter 4 - pages 16, 17) also when he explains about Christian idolatry, the special help for Adventists, and the three distinct group of the fallen angels (chapter 5 - pages 23,24)"
    Auuu. Onda su to opet izostavili i u knjizi "Charmed by Darkness". Stvarno se tim crkvenim mafijašima i njihovim "izdavačkim kućama" ništa ne može vjerovati.
    Može li naći na netu u soft verziji taj izostavljeni materijal? Mada mi smo ubacili nešto od toga kao dodatak knjizi Skriveni svijet natprirodnih sila iz jednog predavanja Rože Mornoa.
    Dobro ja rekoh, ziva slika je najbolja, dok ne dodjemo do vrhunca tehnologije kad se i to bude moglo izmontirati Smile
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 30/11/2015, 17:13

    E ne znam, kao da ih sam đavo podstiče da nešto oštete.

    Evo kratkog izvoda, šta je Rože Morno čuo o podjeli demonskih duhova:

    Postoje tri glavne podjele demonskih duhova, a zatim postoje podgrupe u okviru te diobe. Jedni su prijateljski demonski duhovi; izgleda da oni posjeduju prefinjenost i uglađenost, i da nijesu uznemireni onim što se dogodilo kad su bili zbačeni sa Neba, koliko sam ja shvatio. Zatim imate ratnike koji vole da unose bijedu i uništenje u živote ljudi. Treća grupa su tlačitelji, a tlačitelji su zaista zli duhovi koji mrze Boga, Tvorca, sa svom svojom silom.
    Duhovi koji djeluju kroz nekromantiju, u navodnom povezivanju sa duhovima preminulih, koji prema popularnom vjerovanju borave u višoj sferi postojanja, zapravo su „prijateljski“ demonski duhovi. Mnogi ljudi vjeruju da komuniciraju sa umrlim svecima ili mrtvim rođacima. Na taj način, kako je objasnio visoki sveštenik, oni se u stvari otvaraju za potpunu obmanu od strane demonskih duhova, jer im pružaju priliku da imitiraju mrtve i podvale im svoje laži. Sveštenik je istakao da to prije svega donosi veliko poštovanje i uvažavanje gospodaru (Sotoni) koje pripada njegovom velikom imenu, a ostale duhove čini iznimno srećnim zato što su oni ti koji su radili da navedu ljude na vjerovanje u život posle smrti.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3720
    Registration date : 2008-11-01

    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  PavleS 30/11/2015, 17:48

    Ako se javi Linda Morno Hatli, a kontaktirao sam je, raščistićemo tu stvar oko rukopisa.
    Mada ovi ljudi što su radili Charmed by Darkness tvrde da je to puni rukopis. Moguće da je Rože Morno pominjao dodatne informacije u svojim intervjuima ili predavanjima uživo, a da ih zapravo nema u prvobitnom rukopisu.

    Sponsored content


    ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO - Page 3 Empty Re: ROŽE MORNO: PUTOVANJE U NATPRIRODNO

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 19/4/2024, 07:14