BIBLIJSKI FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BIBLIJSKI FORUM

POZNAVANJE BOGA - NAJVAŽNIJE ZNANJE

Latest topics

» MAČ I CARSTVO MIROLJUBA PETROVIĆA?
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 EmptyYesterday at 13:02 by Niko bez Boga

» DOKAZI (OT)PADA ADVENTISTIČKE CRKVE
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty21/3/2024, 14:14 by PavleS

» HRIŠĆANSKA MUZIKA I PJESME
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty16/1/2024, 18:28 by Niko bez Boga

» Septuaginta/LXX - doslovni prijevod:
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty30/10/2023, 13:47 by PavleS

» PITANJA - RELIGIJA
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty7/10/2023, 09:35 by PavleS

» PAGANIZAM I OKULTNI SIMBOLI I OBIČAJI
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty21/9/2023, 17:23 by PavleS

» Crkve i manastiri
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty11/9/2023, 11:23 by NecaPereca

» PSIHOLOGIJA
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty31/8/2023, 15:24 by Jelena83

» DRZAVA IZRAEL DANAS
NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty25/6/2023, 12:10 by PavleS

March 2024

SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


+6
Nathanael
kuzma
Vlatko
SimaS
beka26
PavleS
10 posters

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 18/5/2016, 15:29

    Može samo da propovijeda okultizam iz takvog iskustva kao na hiljade sličnih što rade.
    Međutim, tvoj lični izbor mogu biti takvi propovjednici, ne i naš. Dakle, mi ne možemo reklamirati ovakve pojave, možemo ih samo postaviti u temu gdje pripadaju.
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 6/6/2016, 15:56



    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 16:58

    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 16:59

    Prije 6 dana.



    Poruka, nasao sam na engleskom..o jednom sajtu o medjugorje.

    “Dear children, As the Mother of the Church, as your mother, I am smiling as I look at you: how you are coming to me, how you are gathering around me, how you are seeking me. My comings among you are proof of how much Heaven loves you. They indicate to you the way to eternal life, to salvation. My apostles, you who strive to have a pure heart and to have my Son in it, you are on the good way. You who are seeking my Son are seeking the good way. He left many signs of His love. He left hope. It is easy to find Him if you are ready for sacrifice and penance—if you have patience, mercy and love for your neighbors. Many of my children do not see and do not hear because they do not want to. They do not accept my words and my works, yet through me, my Son calls everyone. His Spirit illuminates all of my children in the light of the Heavenly Father, in the unity of Heaven and Earth, in mutual love—because love invokes love and makes works more important than words. Therefore, my apostles, pray for your Church, love it and do works of love. No matter how betrayed or wounded, it is here because it comes from the Heavenly Father. Pray for your shepherds so that in them you may see the greatness of the love of my Son. Thank you.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 8/6/2016, 17:57

    Batret (citat):Prije 6 dana.



    Poruka, nasao sam na engleskom..o jednom sajtu o medjugorje.

    “Dear children, As the Mother of the Church, as your mother, I am smiling as I look at you: how you are coming to me, how you are gathering around me, how you are seeking me. My comings among you are proof of how much Heaven loves you. They indicate to you the way to eternal life, to salvation. My apostles, you who strive to have a pure heart and to have my Son in it, you are on the good way. You who are seeking my Son are seeking the good way. He left many signs of His love. He left hope. It is easy to find Him if you are ready for sacrifice and penance—if you have patience, mercy and love for your neighbors. Many of my children do not see and do not hear because they do not want to. They do not accept my words and my works, yet through me, my Son calls everyone. His Spirit illuminates all of my children in the light of the Heavenly Father, in the unity of Heaven and Earth, in mutual love—because love invokes love and makes works more important than words. Therefore, my apostles, pray for your Church, love it and do works of love. No matter how betrayed or wounded, it is here because it comes from the Heavenly Father. Pray for your shepherds so that in them you may see the greatness of the love of my Son. Thank you.
    Strahota ! Nisam shvatila sta je ova Mirjana ? Neki medijum ?Komunicira sa "Marijom" ?
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 17:59

    Da ovo je jedna od 6 vidjelaca koja vidi Mariju skoro jednom mjesecno, ponekad samo jedan put u godini. Ona ima ukazanja od 1981 do dan danas, i ima 10 tajni koja ce reci kad bude vrijeme da kaze. Sta mislite? Ja vjerujem jer da je od neprijatelja kako tvrdi neko ne bi dozvolio Bog od 1981 do dan danas prevare?

    P.S Mirjana se zove ova zena.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 8/6/2016, 18:42

    Batret (citat):Da ovo je jedna od 6 vidjelaca koja vidi Mariju skoro jednom mjesecno, ponekad samo jedan put u godini. Ona ima ukazanja od 1981 do dan danas, i ima 10 tajni koja ce reci kad bude vrijeme da kaze. Sta mislite? Ja vjerujem jer da je od neprijatelja kako tvrdi neko ne bi dozvolio Bog od 1981 do dan danas prevare?

    P.S Mirjana se zove ova zena.
    Prije svega, ovdje se ne radi o "Mariji" nego o demonu. Drugo, Marija se nigdje ne spominje u Bibliji kao predmet obozavanja, sva hvala i slava i obozavanje pripada Bogu Ocu i Njegovom Sinu Isusu Hristu. Tacka. Bog je toliko transparentan i jasan da ne treba da pravi kontra-tezu demonima i da nam se dokazuje. Sto vise budes istrazivao shvatices i lako ces moci da prepoznas duhove ( dobre/zle). Na ovom videu se radi o klasicnom demonskom uplitanju i nekoj vrsti "mirnog" transa ili hipnoze. Ovako nesto slicno mozes vidjeti u pravoslavlju npr.pod Ostrogom (cak i zvuke kao na snimku plakanje, mucenje, nekad cak vrisku i napade demonizovanih osoba). Imas dobru seriju predavanja na YouTubu o Mariji i obozavanju. Sad cu da pronadjem i da ti posaljem.
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 8/6/2016, 18:47

    Jovana (citat):
    Batret (citat):Da ovo je jedna od 6 vidjelaca koja vidi Mariju skoro jednom mjesecno, ponekad samo jedan put u godini. Ona ima ukazanja od 1981 do dan danas, i ima 10 tajni koja ce reci kad bude vrijeme da kaze. Sta mislite? Ja vjerujem jer da je od neprijatelja kako tvrdi neko ne bi dozvolio Bog od 1981 do dan danas prevare?

    P.S Mirjana se zove ova zena.
    Prije svega, ovdje se ne radi o "Mariji" nego o demonu. Drugo, Marija se nigdje ne spominje u Bibliji kao predmet obozavanja, sva hvala i slava i obozavanje pripada Bogu Ocu i Njegovom Sinu Isusu Hristu. Tacka. Bog je toliko transparentan i jasan da ne treba da pravi kontra-tezu demonima i da nam se dokazuje. Sto vise budes istrazivao shvatices i lako ces moci da prepoznas duhove ( dobre/zle). Na ovom videu se radi o klasicnom demonskom uplitanju i nekoj vrsti "mirnog" transa ili hipnoze. Ovako nesto slicno mozes vidjeti u pravoslavlju npr.pod Ostrogom (cak i zvuke kao na snimku plakanje, mucenje, nekad cak vrisku i napade demonizovanih osoba). Imas dobru seriju predavanja na YouTubu o Mariji i obozavanju. Sad cu da pronadjem i da ti posaljem.
    Nesto vise o kultu djevice Mariji u ovoj seriji predavanja:
     https://youtu.be/qKC3TFqeaMk
    Svako dobro. Smile
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 18:48

    Ja znam da Marija koja je u rimokatolicizmu ne postoji u Bibliji, ali kako objasnjavas da se ukazuje tamo od 1981? Zasto bi Bog dopustio toliko dugo? Vidi i poruku.. i jos je dala 10 tajni.. ne znam. Ne mozemo da tvrdimo sta je..
    avatar
    Jovana


    Broj komentara : 160
    Registration date : 2015-08-30

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Jovana 8/6/2016, 18:57

    Batret (citat):Ja znam da Marija koja je u rimokatolicizmu ne postoji u Bibliji, ali kako objasnjavas da se ukazuje tamo od 1981? Zasto bi Bog dopustio toliko dugo? Vidi i poruku.. i jos je dala 10 tajni.. ne znam. Ne mozemo da tvrdimo sta je..
    Pa ? Kakve to veze ima sto se pojavljuje od 1981 ? Naravno da to uopste ne znaci da ima Boziji pecat. Istrazuj i trazi i naci ces i otvorice ti se. Pa kad znas sto je nejasno onda ? Naravno da ne postoji ni u kakvom obliku obozavanje Marije, Bogorodice i kako god. Cus 10 tajni. Ne nasijedaj na gluposti. Bog nema nikakve tajne sa nama. Sam Hristos je to potvrdio kad je bio na zemlji. Sve sto je uradio da je bilo javno. Pogledaj ova predavanja molim te. Sigurno ce ti biti mnogo toga jasnije i neka ti Gospod otvori oci za istinu. Srecno.
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 8/6/2016, 19:04

    Jovana (citat):
    Batret (citat):Ja znam da Marija koja je u rimokatolicizmu ne postoji u Bibliji, ali kako objasnjavas da se ukazuje tamo od 1981? Zasto bi Bog dopustio toliko dugo? Vidi i poruku.. i jos je dala 10 tajni.. ne znam. Ne mozemo da tvrdimo sta je..
    Pa ? Kakve to veze ima sto se pojavljuje od 1981 ? Naravno da to uopste ne znaci da ima Boziji pecat. Istrazuj i trazi i naci ces i otvorice ti se. Pa kad znas sto je nejasno onda ? Naravno da ne postoji ni u kakvom obliku obozavanje Marije, Bogorodice i kako god. Cus 10 tajni. Ne nasijedaj na gluposti. Bog nema nikakve tajne sa nama. Sam Hristos je to potvrdio kad je bio na zemlji. Sve sto je uradio da je bilo javno. Pogledaj ova predavanja molim te. Sigurno ce ti biti mnogo toga jasnije i neka ti Gospod otvori oci za istinu. Srecno.

    Ja ne kazem da je 100%, ali kako Bog moze da dozvoli da 30 i kusur godina da prevari ljude tamo i da se ukazuje nevinim ljudima da ih prevari jer njih niko ne pita kad ce je vidjeti nego jednostavno se ukazuje, razmisli malo o tome. Onda uopste nije kriva Mirjana iako je prevara jer ona ne bira dal ce da je vidi ili ne.. Bog to dopusta ajde nekoliko puta,, al 30 i kusur godina?? Ne znam, svako ima pravo na svoje misljenje. 10 tajni koji ce se desiti.. mislim

    Sve najbolje.

    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 8/6/2016, 19:50

    Ja ne kazem da je 100%, ali kako Bog moze da dozvoli da 30 i kusur godina da prevari ljude tamo i da se ukazuje nevinim ljudima da ih prevari jer njih niko ne pita kad ce je vidjeti nego jednostavno se ukazuje, razmisli malo o tome. Onda uopste nije kriva Mirjana iako je prevara jer ona ne bira dal ce da je vidi ili ne.. Bog to dopusta ajde nekoliko puta,, al 30 i kusur godina?? Ne znam, svako ima pravo na svoje misljenje. 10 tajni koji ce se desiti.. mislim
    Bog dopušta mnogo toga više hiljada godina. On ništa što je važno za spasenje čovjeka nije izostavio, a ljudi odlučuju slobodnom voljom da poslušaju ili ne poslušaju. Oni koji traže "vjersko iskustvo" ili "pomoć" u stvarima koje Bog izričito zabranjuje samo dobijaju to što hoće. To je vrlo jednostavno.
    avatar
    Radule


    Broj komentara : 24
    Registration date : 2016-01-04

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Radule 8/6/2016, 20:03

    Na nama je da na plemenit i ponizan nacin citamo Bibliju, pa tako necemo biti u nedoumici je li to od boga ili ne. ako se ne drzimo pisma normalno je da cemo biti prevareni i fascinirani demonskim cudima i prevarama. Na taj nacin demoni ne varaju samo u periodu od 30 godina nego to vazi kroz citavu ljudsku istoriju.. po vama batret sto duze demoni varaju vise ste fascinirani.. drzite se biblije i cuda mjerite njome.
    avatar
    ljuba79


    Broj komentara : 127
    Registration date : 2015-07-23

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Nismo li u ime Tvoje prorokovali, i Tvojim imenom đavole izgonili, i Tvojim imenom čudesa mnoga tvorili?

    Komentar  ljuba79 8/6/2016, 21:14

    Matej 7.
    21 Neće svaki koji mi govori: Gospode! Gospode! Ući u carstvo nebesko; no koji čini po volji Oca mog koji je na nebesima.
    22 Mnogi će reći meni u onaj dan: Gospode! Gospode! Nismo li u ime Tvoje prorokovali, i Tvojim imenom đavole izgonili, i Tvojim imenom čudesa mnoga tvorili?
    23 I tada ću im ja kazati: Nikad vas nisam znao; idite od mene koji činite bezakonje.

    Ovo su definitivno stihovi koji se trebaju naci kod ove teme...
    avatar
    beka26


    Broj komentara : 204
    Registration date : 2012-01-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  beka26 8/6/2016, 22:57


    Ja ne kazem da je 100%, ali kako Bog moze da dozvoli da 30 i kusur godina da prevari ljude tamo i da se ukazuje nevinim ljudima da ih prevari jer njih niko ne pita kad ce je vidjeti nego jednostavno se ukazuje, razmisli malo o tome. Onda uopste nije kriva Mirjana iako je prevara jer ona ne bira dal ce da je vidi ili ne.. Bog to dopusta ajde nekoliko puta,, al 30 i kusur godina?? Ne znam, svako ima pravo na svoje misljenje. 10 tajni koji ce se desiti.. mislim

    Nema ti šta tu da misliš, jer je jasno ko dan da izjave tog entiteta koji im se javlja ne mogu proći Biblijski test. Npr. "posrednica , majka Božija, traženje da joj se prave kipovi i da im se klanja" itd.
    Imam doticaja sa takvim tipom ljudi kao što su ta Mirjana i ostali oko nje.
    Toliko su demonizovani i mozgovi su im toliko isprani da im možete ukazivati na Biblijske tekstove i dokaze koliko hoćete, oni ih jednostavne ne vide, ne shvaćaju ili ignoriraju.
    Zato ovaj stihi iz 2. solunjanima vrijedi za njih:
    2. Solunjanima 2,11 I zato će im Bog poslati silu prijevare, da vjeruju laži;



    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Vlatko 9/6/2016, 05:53

    beka26 (citat):
    Ja ne kazem da je 100%, ali kako Bog moze da dozvoli da 30 i kusur godina da prevari ljude tamo i da se ukazuje nevinim ljudima da ih prevari jer njih niko ne pita kad ce je vidjeti nego jednostavno se ukazuje, razmisli malo o tome. Onda uopste nije kriva Mirjana iako je prevara jer ona ne bira dal ce da je vidi ili ne.. Bog to dopusta ajde nekoliko puta,, al 30 i kusur godina?? Ne znam, svako ima pravo na svoje misljenje. 10 tajni koji ce se desiti.. mislim

    Nema ti šta tu da misliš, jer je jasno ko dan da izjave tog entiteta  koji im se javlja ne mogu proći Biblijski test. Npr. "posrednica , majka Božija, traženje da joj se prave kipovi i da im se klanja" itd.
    Imam doticaja sa takvim tipom ljudi kao što su ta Mirjana i ostali oko nje.
    Toliko su demonizovani i mozgovi su im toliko isprani da im možete ukazivati na Biblijske tekstove i dokaze koliko hoćete, oni ih jednostavne ne vide, ne shvaćaju ili ignoriraju.
    Zato ovaj stihi iz 2. solunjanima vrijedi za njih:
    2. Solunjanima 2,11 I zato će im Bog poslati silu prijevare, da vjeruju laži;

    A zašto su tim ljudima "isprani mozgovi"? Zato jer su proračunati i na taj način zadovoljavaju neke svoje životne potrebe, ovi iz Međugorja bi prodali i vraga i đavla da imaju šansu. Pogledaj samo kako su živjeli i što su imali prije tih ukazanja, a što danas imaju. Njih pare zanimaju više nego duhovnost, zato se demoni tamo pojavljuju, znaju da će moći surađivati s tim pohlepnim ljudima i zajedno raditi biznis magarčenja budaletina. Vatikan se ogradio od Međugorja, to ti dovoljno govori koliko je očito što se tamo događa. Uvijek postoji jedan broj ljudi koji su razočarani Vatikanom, pa će ić u Međugorje samo zato jer Vatikan to ne prizna, tako pokrivaš sve skupine ljudi, sve grupacije, igra tu ulogu i nacionalni ponos, da mi moramo imati nešto za pokazivanje svijetu, itd. Hrvatske sportske reprezentacije odlaze tamo, rukometaši, nogometaši, svi živi, sve je to veliki show i biznis. Sjećam se da sam čitao svjedočanstva new agrea koji su išli tamo, budista, itd. Za sve njih to je neko sveto mjesto, za bilo koga tko cijeni "duhovnost" u svjetovnim terminima i pokušava se povezati s demonima kroz svoju "religiju".
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 2/7/2016, 12:44

    avatar
    Vlatko


    Broj komentara : 460
    Registration date : 2009-07-04

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Vlatko 2/7/2016, 13:44


    Hollywoodska glumica, možda žena profesionalno plače na misama i na sprovodima. A i poruka im je vrhunska, vratite se Euharistiji, poručuje nam Marija, to je put njenom sinu.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 2/7/2016, 19:50

    Vlatko (citat):

    Hollywoodska glumica, možda žena profesionalno plače na misama i na sprovodima. A i poruka im je vrhunska, vratite se Euharistiji, poručuje nam Marija, to je put njenom sinu.
    Potpuno se polatinila i postala veći katolik od pape, jezik zaboravila, porijeklo, baš sve.
    Ako se jednom Mariji, Isusovoj zemaljskoj majci, pokaže šta se sve radilo u njeno ime vjerovatno neće biti iznenađenije osobe među spasenima od nje.
    avatar
    beka26


    Broj komentara : 204
    Registration date : 2012-01-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  beka26 2/7/2016, 23:28

    Izgleda da se Sotonini andjeli fino sprdaju s njima  predstavljajući im se kao Gospa. Ne mislim da glume, jer izgleda da pali andjeli mogu da hipnotišu ljude i da im daju pri tome razne vizije, naravno jedino ako ljudi pristanu svojom voljom da budu prevareni.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 2/7/2016, 23:46

    beka26 (citat):Izgleda da se Sotonini andjeli fino sprdaju s njima  predstavljajući im se kao Gospa. Ne mislim da glume, jer izgleda da pali andjeli mogu da hipnotišu ljude i da im daju pri tome razne vizije, naravno jedino ako ljudi pristanu svojom voljom da budu prevareni.
    Iz Bojanovog iskustva - Moji telepatski razgovori s Azureom - jasno je da se sprdaju. U tom cilju najučinovitije je ponižavanje kad čovjek sam od sebe pravi neviđenu budalu i kretena ili preko sujevjerja. Ali zloba i neprijateljstvo prema Bogu i čovjeku im ne da da se na tome završi nego žele potpunu destrukciju i smrt ljudskog bića.
    avatar
    Batret


    Broj komentara : 100
    Registration date : 2016-04-24

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Batret 3/9/2016, 15:01

    Juce


    http://www.medjugorje-info.com/hr/vidioci-govore/vidjelica-vicka-ceka-gospino-odobrenje-da-objavi-njezin-zivotopis

    Do kad ovako?

    Hvala vama sto ste mi otvorili oci jer sam mislio da neke poruke ako su istinite sa biblijom znaci da je to Marija.
    Sad vidim koliko je to neozbiljno da svaki mjesec dolazi kao da je postar da prenese poruke.

    P.S Jedino ne razumijem kako nije dosta da vide svestenici koji su iskusniji imaju po 50 godina itd... ima dosta svestenika koji su protiv cak i biskup medjugorja ali mnogo svestenika dolazi iz cijelog svijeta...
    avatar
    Radule


    Broj komentara : 24
    Registration date : 2016-01-04

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Radule 3/9/2016, 20:33

    Batret (citat):Juce


    http://www.medjugorje-info.com/hr/vidioci-govore/vidjelica-vicka-ceka-gospino-odobrenje-da-objavi-njezin-zivotopis

    Do kad ovako?

    Hvala vama sto ste mi otvorili oci jer sam mislio da neke poruke ako su istinite sa biblijom znaci da je to Marija.
    Sad vidim koliko je to neozbiljno da svaki mjesec dolazi kao da je postar da prenese poruke.

    P.S Jedino ne razumijem kako nije dosta da vide svestenici koji su iskusniji imaju po 50 godina itd... ima dosta svestenika koji su protiv cak i biskup medjugorja ali mnogo svestenika dolazi iz cijelog svijeta...
    Svestenici ovo odobravaju iz razloga sto se ove stvari uklapaju u njihovu vanbiblijsku ideologiju. Sto su iskusniji u svojoj svestenickoj praksi to su sve dalje od istine. Tako da se oni ovim stvarima raduju.
    avatar
    PavleS
    Admin


    Broj komentara : 3710
    Registration date : 2008-11-01

    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  PavleS 6/9/2016, 17:50

    Publicista Irena Sjekloća Miler u jutarnjem programu pričala je o svojim iskustvima sa vanzemaljcima, ali i kako ih prepoznati među ljudima



    Evo i jedan pametni komentar ispod ovog članka:

    Jedan od vodećih stručnjaka u oblasti kosmičkih tehnologija - tehnički i naučni savetnik američke Nacionalne agencije za aeronautiku i svemirska istraživanja (NASA) - Elsvort Gerlez je izričit: „Vanzemaljske civilizacije ne postoje i oni koji tvrde da su se susretali s vanzemaljcima, susretali su se, u stvari, s demonima!“

    Sponsored content


    NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA - Page 2 Empty Re: NATPRIRODNE POJAVE, ČUDA I MAGIJA

    Komentar  Sponsored content


      Danas je 28/3/2024, 12:16